Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam moją A4 1.9TDI AVF 2002 rok :a4fan:

Kolor: LZ5W - Denim Blue Pearl

Wyposażenie- standard jak na te auta:

- Elektryczne szyby 2szt. :facepalm:
- Elektryczne lusterka
- Grzane siedzenia przód
- Manualna 6 biegowa skrzynia
- Wspomaganie kierownicy
- Centralny zamek z pilota
- ABS, ESP
- Regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach
- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
- Radio z CD Alpine
- Komputer pokładowy
- Immobiliser
- Poduszka powietrzna 6szt.
- Trójramienna Skórzana kierownica
- Xenon'owe lampy ze spryskami
- Halogeny
- Sportowe fotele, kubełkowe
- Chromowane relingi
- Chrom pakiet
- Czujniki parkowania tył

dokonane zmiany:

- grill przedni S4
- felgi 19" plus opony 225/35 Fulda SportControl DOT 0512
- i najważniejsze zawieszenie :banan: jest 1be plus sprężyny H&R, twardo ale wrażenia z jazdy bezcenne (62,5cm od ziemi do błotnika) :grin:
- ściema szyb :naughty:
- tempomat
- BNS 5.0


44400184.jpg6980908.jpg

Edytowane przez seba3112

Opublikowano

gratki zaupu :brawo: no i czekam na jakąś galerię zdjęć :grin:

:hi:

Opublikowano

fotki daj :whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Fotki są już do wglądu :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie jest tak źle moim zdaniem, napewno lepiej to wygląda od zwykłego grilla, trochę zderzak ciężko spasować z tym grillem szczególnie dół

Opublikowano

Kolor :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Kolor :kox:

oj tak kolor robi robotę, zalezało mi własnie na tym kolorze

w bagażniku pojawila sie orginalna wykładzina ochronna :naughty: porządek musi być :)

zawitały też buciki zimowe trochę to dziwnie wygląda po zmianie z 19 na 15 :wink:

dsc0306p.jpg

Zawitał kolejny modzik, szybki, ściema jest najciemniejsza folia, efekt moim zdaniem wart był kasy, fotki do wglądu w pózniejszym terminie, bo audiczka pojechała jeszcze do doktora

2.jpg

Opublikowano

szyby bardzo OK. jednak na zimówkach traci urok :decayed:

no ale cóż..przyjdzie lato i będzie kozak! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba przyznać ze na zimówka to nie jest to :facepalm: jeszcze przy moim zawieszeniu, trochę dziwnie to wygląda, byle do wiosny!

Opublikowano

na 15 straciła urok te szybki są wszystkie najciemniejszą folią czy tylko tył a przód srednią? Też rozważałem nad tyłem ciemniej przodem słabiej ale wydawało mi się że będzie to dziwnie wyglądać i zrobiłem jedną folią wszystko

Opublikowano
  • Autor

Ja zrobiłem tylko do słupka, zgodnie z przepisami:kwasny: tylko tył

Opublikowano

ładne autko :wink:

ale koła dramat, no ale cóż jest zima, ma jeździć i d*pa ma nie marznąć :P

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała rzecz, a jednak cieszy :wink:

10042013421.jpg

Oświetlenie Led tablicy rejestracyjnej, oczywiście oryginalne, efekt w noc bezcenny :banan:

6948311.jpg

Ostatnio wizyta w PL zaowocowała także:

- nowy termostat org

- czujnik klimy (drogi :kwasny:)

- kompletne hamulce ATE tył

- olejek Mobil+ filtry MAN

Opublikowano

No kolorek najodpowiedniejszy hehe :decayed: Zapodaj jakieś fotki auta z profilu bo chciałbym te szyby lepiej obczaić. :wink:

Opublikowano

climatronik też do wymiany :decayed:

Opublikowano
  • Autor
climatronik też do wymiany :decayed:

oj tam, oj tam, mam to na uwadze tylko nie wiem czy nie przejść na 2-diny w najbliższym czasie

Opublikowano

co to za felgi? ładne autko

Opublikowano
climatronik też do wymiany :decayed:

oj tam, oj tam, mam to na uwadze tylko nie wiem czy nie przejść na 2-diny w najbliższym czasie

mam taki na sprzedaż z czujnikiem jakości powietrza jak co :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ciszę czas przerwać, oczywiście tradycyjnie podczas wizyty w PL, trzeba było coś ogarnać, niby nie wiele, ale zawsze coś tam na plus się podziało

- program (nareszcie) dużo lepiej się odpycha :banan:

- czujka parkowania wymieniona, dużo było z tym zamieszania :kwasny:

- odgrzybiona, nabita klimka:JC_fan:

- i kilka mechanicznych pierdołek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.