Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tak samo mam że na urlopie w PL coś się robi przy aucie hehe

We wrześniu jak będę też planuje sofa. Pochwal się ile wyszło. :decayed:

I zrób jakieś fotki pokazujące lepiej auto. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wypluła więcej niż się spodziewałem

- seria bardzo zdrowo 141,4 KM 303,5 Nm 2039 rpm :thumbup1:

- soft bezdymny :dance2:171,2 KM 352,9 Nm 2281 rpm

dsc-1580.jpg

Opublikowano

Przyjemny wynik :kox:

Opublikowano

No no ładnie się prezentuję. Wynik niezły ciekawe jak u mnie wyjdzie. :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Myśle że bedziesz miał podobnie, przecież masz ten sam kolor :grin: a tak na poważnie, jak pompki są ok i turbo zdrowe to myśle ze te 170 KM jest realne przy dobrej serii, ale trzeba uważać żeby nie przegiać :kwasny: z tymi kuniam, moim zdaniem +30 KM to maks

Aha jeszcze jedno spalanie, przynajmniej u mnie wzrosło ok 0,5l na 100km, ale konie muszą dostać pić :beer:

Po kolejnej wizycie w Polsce :wink:

- oponki zimowe Nokian 225/45/17 plus nowe felgi na zimę

- tempomat (podziękowania dla czaki22)

- nowy włącznik świateł

- olej i filtry

a4_1.jpg

a4_2.jpg

a4_3.jpg

Opublikowano

eee no furka jak się patrzy :naughty:

Opublikowano

Masz jakieś zdjęcia frontu bo widzę że tam dokładeczka pomodzona jest tak?

Opublikowano

no na tych felach 100% lepiej:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Masz jakieś zdjęcia frontu bo widzę że tam dokładeczka pomodzona jest tak?

Specjalne dla Ciebie Patryk :wink: bez cięcia nie do ogarnięcia :decayed:

a4_4.jpg

Opublikowano

Ładnie wygląda ten przodzik. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Grill od eski moim zdaniem miażdży zwykły, jeszcze jakby był wsadzony w zderzak od s-line :slina:

Opublikowano

Fajna sztuka! Te niebieskie mają w sobie coś... :kox::whistling:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Prezent pod choinkę (podziękowania dla Reggi)

a4_5.jpg

a4_6.jpg

Opublikowano

dobre mody :) niezły patent z tym dołem od s4 do zwykłego zderzaka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna wizyta w Polsce zaowocowała

- przejście na 2-din montaż BNS 5.0 ( podziękowania kolejne dla czaki22)

- wymiana przełącznika szyb strona kierowcy

- olej + wszystkie filtry

DSC_2256.jpg

DSC_2251.jpg

Opublikowano

Piękny kolor... mody też na + :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wycieraczka z Q5 zamontowana
IMG_0130.jpg

Audi do sprzedania wiecej info priv

Edytowane przez seba3112

Opublikowano

Fajna sztuka :thumbup1: sam kolorek +5 :D powodzenia w dalszym modzeniu

Opublikowano
  • Autor

Dalszego modzenia nie bedzie, nastepczyni juz czeka na rejestracje, wiec modzenie uważam za zakończone :) przynajmniej w moim wykonaniu.

Opublikowano

Fajna furka :wink: Dużo było kombinowania z wpasowaniem dolnego grilla S4 do zwykłego zderzaka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.