Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ocencie opony


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Siema szukalem dzis opon z felgami na zime do swojej audi i natknolem sie na te Koła zimowe Pisz ? Tablica.pl ocencie czy sa warte tej ceny. dzwonilem to koles mowil ze 2 sezony polatam ale mi sie inaczej wydaje po tych zdjeciach. szybka ocena bo dzis do 21 musze dac mu znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oszczedzanie na oponach...rozumiem szukanie danego modelu jak najtaniej, ale opony zimowe,, 4 , za 200 zl ? Do punta 1 bym nie kupil.....a co dopiero do audi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem lipa. rozmyslilem sie. poszukam stalowek i kupie jakies dobre opony. wiem WIHAJSTER masz w chu. kasy ale ja mam tez inne wydatki a z praca lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem lipa. rozmyslilem sie. poszukam stalowek i kupie jakies dobre opony. wiem WIHAJSTER masz w chu. kasy ale ja mam tez inne wydatki a z praca lipa

Kolego tu nie chodzi o to kto ile ma kasy tylko o fakt, że zimówka MUSI mieć zdrowy bieżnik, inaczej jest bezwartościowa i jest zimówką tylko z nazwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona (zwłaszcza zimowa) musi mieć porządny bieżnik aby spełnić swoją funkcję (czyli żeby w deszczu nie wylądować w fosie a w zimie na dachu). Po drugie (moim zdaniem) kapeć starszy niż 5-6 lat (nawet jeśli jeszcze ma widoczny bieżnik) nadaje się jedynie na recycling.

to już tu masz lepsze :

KOŁA OPONY AUDI PASSAT R15 185 / 65 ZIMÓWKI (2731993787) - motoAllegro

OPONA OPONY R15 15" DĘBICA 195/60 ZIMÓWKI (2726920420) - motoAllegro

a tutaj masz nowe za 190 pln Dębica Frigo 2 195/65 R15 91 T. Opony Dębica . Oponeo.pl pomyśl nad nowymi, może warto zainwestować i czuć się w styczniu bezpiecznie niż przyoszczędzić i rozwalić Audiola po pierwszych opadach białego puchu :friends:

Pozdrawiam, Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz felgi dorwalem. teraz tylko musze wyciagnac swoje oszczednosci i kupic przynajmniej 2 nowe
Jak decydujesz sie tylko na 2 nowe do dla lepszego bezpieczenstwa zamontuj je na tylnej oście .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...