Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ocencie opony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema szukalem dzis opon z felgami na zime do swojej audi i natknolem sie na te Koła zimowe Pisz ? Tablica.pl ocencie czy sa warte tej ceny. dzwonilem to koles mowil ze 2 sezony polatam ale mi sie inaczej wydaje po tych zdjeciach. szybka ocena bo dzis do 21 musze dac mu znac

Opublikowano

Nie ma to jak oszczedzanie na oponach...rozumiem szukanie danego modelu jak najtaniej, ale opony zimowe,, 4 , za 200 zl ? Do punta 1 bym nie kupil.....a co dopiero do audi....

Opublikowano

bida z nędzą :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wiem lipa. rozmyslilem sie. poszukam stalowek i kupie jakies dobre opony. wiem WIHAJSTER masz w chu. kasy ale ja mam tez inne wydatki a z praca lipa

Opublikowano
wiem lipa. rozmyslilem sie. poszukam stalowek i kupie jakies dobre opony. wiem WIHAJSTER masz w chu. kasy ale ja mam tez inne wydatki a z praca lipa

Kolego tu nie chodzi o to kto ile ma kasy tylko o fakt, że zimówka MUSI mieć zdrowy bieżnik, inaczej jest bezwartościowa i jest zimówką tylko z nazwy...

Opublikowano

te opony nadają się jedynie na śmietnik, nie kupuj tego szajsu Kolego bo w zimie skończysz jazdę na pierwszym zakręcie.

Opublikowano
  • Autor

o wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo .chcialem sie tylko dowiedziec co inni o tym sadza. dzieki SIXU

Opublikowano

bieżnik jak w formule 1 po sezonie :decayed:

Opublikowano
bieżnik jak w formule 1 po sezonie :decayed:
przecież powiedział że nie po jednym a po dwóch :D
Opublikowano

Opona (zwłaszcza zimowa) musi mieć porządny bieżnik aby spełnić swoją funkcję (czyli żeby w deszczu nie wylądować w fosie a w zimie na dachu). Po drugie (moim zdaniem) kapeć starszy niż 5-6 lat (nawet jeśli jeszcze ma widoczny bieżnik) nadaje się jedynie na recycling.

to już tu masz lepsze :

KOŁA OPONY AUDI PASSAT R15 185 / 65 ZIMÓWKI (2731993787) - motoAllegro

OPONA OPONY R15 15" DĘBICA 195/60 ZIMÓWKI (2726920420) - motoAllegro

a tutaj masz nowe za 190 pln Dębica Frigo 2 195/65 R15 91 T. Opony Dębica . Oponeo.pl pomyśl nad nowymi, może warto zainwestować i czuć się w styczniu bezpiecznie niż przyoszczędzić i rozwalić Audiola po pierwszych opadach białego puchu :friends:

Pozdrawiam, Jarek.

Opublikowano
  • Autor

juz felgi dorwalem. teraz tylko musze wyciagnac swoje oszczednosci i kupic przynajmniej 2 nowe

Opublikowano
juz felgi dorwalem. teraz tylko musze wyciagnac swoje oszczednosci i kupic przynajmniej 2 nowe
Jak decydujesz sie tylko na 2 nowe do dla lepszego bezpieczenstwa zamontuj je na tylnej oście .
Opublikowano
  • Autor

spoko . temat do zamkniecia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.