Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna praca silnika filmik


Andrzej07

Rekomendowane odpowiedzi

dziś usłyszałem jak silnik po rozgrzaniu dziwnie zaczyna pracować nie mam pojecia co to może "siadać" zamieszczam filmik ogladac od 9 sekundy zaczyna być słychać wyrażnie jak coś "wyje" może ktoś miał podobną doległość??

oto link do filmiku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cztery razy obejrzałem Twój filmik uważnie słuchając i nic niepokojącego nie usłyszałem. Zwłaszcza jakiegoś "wycia". A słuch mam raczej dobry :naughty:

W silniku pracuje wiele elementów, które wydają różne dźwięki. Wraz z eksploatacją silnika będą się zmieniały tony tych dźwięków lub ich brzmienie. To naturalne, przecież na skutek tarcia ścierają się paski, rolki, wałki, zużywają łożyska, itp.

Może ktoś inny się czegoś dosłucha, ale równie dobrze możesz przesadzać :kwasny:

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cztery razy obejrzałem Twój filmik uważnie słuchając i nic niepokojącego nie usłyszałem. Zwłaszcza jakiegoś "wycia". A słuch mam raczej dobry :naughty:

W silniku pracuje wiele elementów, które wydają różne dźwięki. Wraz z eksploatacją silnika będą się zmieniały tony tych dźwięków lub ich brzmienie. To naturalne, przecież na skutek tarcia ścierają się paski, rolki, wałki, zużywają łożyska, itp.

Może ktoś inny się czegoś dosłucha, ale równie dobrze możesz przesadzać :kwasny:

thx kolego:) ale dotychczas tego "wycia-tarcia" co jest od 9 sekundy nie było.... jutro mam wolne to mam nadzieje że uda mi się ogarnąć temat oby nie padało:)

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 22:08 ----------

temat do zamknięcia po problemie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zgadne wisko sie nie rozlaczalo bo widze ze zasuwa jak glupie.

wisko ok:)

Mi tak podobnie wyła jak zmielało frez na wirniku od pompy wody

pompa wody nowa:)

a przyczyna za mocno naciagniety pasek rozrządu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...