Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] El.otwierane szyby tylne i navi


Godlike

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie czy w Audi A4 B6 tych z roku 01/02 jest jakaś zasada że w takiej wersji silnikowej są tylko z przodu a w takiej z przodu i z tyłu?W temacie Audi A4 nie jestem obeznany więc nie wiem czy w ogóle jakaś taka zasada panuje.

I jeszcze mam pytanie o Nawigacje w jakich wersjach były montowane a w jakich nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wyposarzenia jakie Ktoś sobie zażyczył :)

Inaczej jak skonfigurował przy kupnie nowego w salonie A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No waskipl wytłumaczył Ci :th: chyba bo ja nie wiem jak z navi było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak się kupowało B6 to przed kupnem każdy sobie wybierał co chce mieć w autku a co nie?Nie było produkowane seryjnie na takiej zasadzie że dana wersja silnikowa miała np 4x el szyby klime automat itp?

Bo chodzi mi o to że niektórzy sprzedawcy na necie dają takie zdjęcia w większości że trudno zauważyć czy bryka ma 4 czy 2 el szyby. A i w opisach też nic o tym nie piszą a że autko będę chciał brać z Niemiec to zanim pojadę do człowieka który mi je sprowadzać będzie to chce mieć już parę ofert do zaproponowania :) a Niemcy raczej mają głęboko wysyłanie innych zdjęć auta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są pewne seryjne pakiety wyposarzenia,ale do kazdego można wszystko dokupić.Oczywiście zależy też od kraju gdzie auto zostało kupione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak się kupowało B6 to przed kupnem każdy sobie wybierał co chce mieć w autku a co nie?Nie było produkowane seryjnie na takiej zasadzie że dana wersja silnikowa miała np 4x el szyby klime automat itp?

Widziałem kilka wersji orginalnych s line :kox: z korbkami z tyłu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam :polew: :polew:

Nom :naughty: a ma orginał s line :cool1: zresztą bardzo łandy :kox::naughty: :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam :polew: :polew:

Nom :naughty: a ma orginał s line :cool1: zresztą bardzo łandy :kox::naughty: :drool:

przeciętne A4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając A4 zdecydowanie częściej spotykałem wersje z korbkami z tyłu niż z elektrycznością. Albo trzeba było sporo dopłacić za prąd z tyłu albo zdecydowanie częściej A4 jeździ się jedynie z przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to skoro tak to dzięki chłopcy :) To teraz mi powiedzcie czy jeśli miałbym 2x el szyby to czy mógłbym sobie dorobić jeszcze taki bajerek do tych z tyłu? I jaki mógłby by być ew koszt takiego udogodnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz.koszt poszukaj na allegro podnośników modułu i fachowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item378372197_podnosniki_szyb_drzwi_tylnych_audi_a4_avant_1996.html takie by np pasowały? Bo tak patrze na cenę takiego bajerku do innych aut i nie jest to drogie natomiast fachowiec może wziąć trochę za montaż.

Tak ale jecze dochodzi tapicerka tył x2 :gwizdanie: kable :cool1: przednia tapicera od kierowcy też ponieważ masz na dwie szyby sterowanie a tu trzeba na 4 szybki i blokada szyb :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerki też są tylko okablowanie za bardzo nie wiem co wstukać ale na razie nie ma co szukać dziury w całym będzie stało autko u mnie na podwórku to będziemy myśleć a na razie dziękuję za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerki też są tylko okablowanie za bardzo nie wiem co wstukać ale na razie nie ma co szukać dziury w całym będzie stało autko u mnie na podwórku to będziemy myśleć a na razie dziękuję za porady :)

A widziałes że to jest manual ??? a nie elek. tak czekałem co powiesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co dokładnie ci chodzi ale na moto allegro widziałem gościa który miał do sprzedania komplet 4 drzwi za około 1000 zł bo to licytacja była i były elektryczne bo panel na tych przednich od prawej był większy. A po za tym ja autko będę miał w przyszłym tygodniu albo za dwa bo też nie chce brać pierwszego lepszego Audi tylko żeby miał dobre wyposażenie, zadbany, i maksymalnie jak najmniejszy przebieg. Więc jak już mówiłem będzie Audi będę myślał co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...