Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie kabiny


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie dziala mi oswietlenie kabiny mam taki panel AUDI A4 B5 LAMPKA OŚWIETLENIE WNĘTRZA PODSUFITKI (2717189034) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam identyczny nawet tak samo brakuje tego przelacznika od oswietlenia. da rade jakos go naprawic zeby oswietlenie dzialalo??? czy musze szukac sprawnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dało by radę, ale trzeba by było wymienić ten przełącznik, jak chcesz to mam taką lampkę do sprzedania ze swojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko byłoby czymś zastąpić tą "nakładkę" do przełącznika, lepiej kup sobie całą lampkę, wymień i święty spokój :wink: A jak kolega ma akurat na sprzedaż to dogadajcie się cenowo i bierz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym wykonać projekt, podświetlenia zewnętrznego auta, coś jak neony lecz nie dla ozdoby.

W momencie kiedy otwieramy auto pilotem, w kabienie zapala się światło, chciałbym się do tego podłączyć aby mieć podświetlenie w okół auta po to aby np: wiedzieć po czym idę do audw ciemności

pomóżcie gdzie najlepiej można by się było się podlączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym wykonać projekt, podświetlenia zewnętrznego auta, coś jak neony lecz nie dla ozdoby.

W momencie kiedy otwieramy auto pilotem, w kabienie zapala się światło, chciałbym się do tego podłączyć aby mieć podświetlenie w okół auta po to aby np: wiedzieć po czym idę do audw ciemności

pomóżcie gdzie najlepiej można by się było się podlączyć

Wydaje mi się że sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...