Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drgania przy hamowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mieliście może taki przypadek że drgała Wam kierownica podczas hamowania i nie były to krzywe tarcze hamulcowe? Co myślicie, że piasta???

Opublikowano

Słuchaj na 90% są to tarcze.... albo są krzywe albo rozhartowane lub sie kończą klocki lub kończy sie tarcza. Piasta ?? wątpie jesli tylko to masz przy hamowaniu to na 90% tarcze bądz klocki .

Tarcza sie rozhartowuje jesli zapier... dzielasz i ostro hamujesz i np. wjechales w wode i po tarczach :)

Mam ten sam problem wlasnie bede sie brał lada dzien za to :wink:

Opublikowano

mogą być jeszcze opony i felgi

Opublikowano

Na szkoleniach z brembo jak mówili jest jeszcze jeden patent źle założona tarcza ( bo tarczy nie da sie wyważyć ) spróbuj obrócić tarcze o 180stopni i założyć koło może pomoże Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

a jakie masz tarcze może ATE?

Opublikowano

Panowie jeśli z układem jezdnym jest wszystko wpożo to sprawdzcie sobie jarzma zaciski z tulejkami prowadzącymi potrafią się zapiec albo mieć duży luz.Miałem to samo ,nawymieniałem części i dalej było to samo.Już miałem się poddać,kolega podpowiedział żebym jeszcze to sprawdził i to był strzał w 10.

Opublikowano
Słuchaj na 90% są to tarcze.... albo są krzywe albo rozhartowane lub sie kończą klocki lub kończy sie tarcza. Piasta ?? wątpie jesli tylko to masz przy hamowaniu to na 90% tarcze bądz klocki .

Tarcza sie rozhartowuje jesli zapier... dzielasz i ostro hamujesz i np. wjechales w wode i po tarczach :)

Mam ten sam problem wlasnie bede sie brał lada dzien za to :wink:

dokladnie sprawdz tarcze ja mialem to samo

Opublikowano

Ja kiedyś też szybko wykończyłem nówki ATE :whistling: Miałem je może z 1 miesiąc i szrot :grin:

Opublikowano

Ty ich nie wykonczyłeś, to plastelina, sama pada :facepalm:

Opublikowano
Ty ich nie wykonczyłeś, to plastelina, sama pada :facepalm:

miałem je wtedy reklamować ale sprzedałem b5 :decayed:

Opublikowano
Ty ich nie wykonczyłeś, to plastelina, sama pada :facepalm:

miałem je wtedy reklamować ale sprzedałem b5 :decayed:

Też miałem gwarancje, trzeba czekać min. 2 tygodnie, oddałbym i kupił inne nowe, ale kasy nie oddają tylko tarcze, a 2 tygodnie na czym miałbym jeździć :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

nie rozumiem co to u nich jest gwarancja - zabierają tarcze na 2 tygodnie i klienta zostawiają na lodzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.