Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania przy hamowaniu


neo1416

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj na 90% są to tarcze.... albo są krzywe albo rozhartowane lub sie kończą klocki lub kończy sie tarcza. Piasta ?? wątpie jesli tylko to masz przy hamowaniu to na 90% tarcze bądz klocki .

Tarcza sie rozhartowuje jesli zapier... dzielasz i ostro hamujesz i np. wjechales w wode i po tarczach :)

Mam ten sam problem wlasnie bede sie brał lada dzien za to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli z układem jezdnym jest wszystko wpożo to sprawdzcie sobie jarzma zaciski z tulejkami prowadzącymi potrafią się zapiec albo mieć duży luz.Miałem to samo ,nawymieniałem części i dalej było to samo.Już miałem się poddać,kolega podpowiedział żebym jeszcze to sprawdził i to był strzał w 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj na 90% są to tarcze.... albo są krzywe albo rozhartowane lub sie kończą klocki lub kończy sie tarcza. Piasta ?? wątpie jesli tylko to masz przy hamowaniu to na 90% tarcze bądz klocki .

Tarcza sie rozhartowuje jesli zapier... dzielasz i ostro hamujesz i np. wjechales w wode i po tarczach :)

Mam ten sam problem wlasnie bede sie brał lada dzien za to :wink:

dokladnie sprawdz tarcze ja mialem to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ich nie wykonczyłeś, to plastelina, sama pada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ich nie wykonczyłeś, to plastelina, sama pada :facepalm:

miałem je wtedy reklamować ale sprzedałem b5 :decayed:

Też miałem gwarancje, trzeba czekać min. 2 tygodnie, oddałbym i kupił inne nowe, ale kasy nie oddają tylko tarcze, a 2 tygodnie na czym miałbym jeździć :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

nie rozumiem co to u nich jest gwarancja - zabierają tarcze na 2 tygodnie i klienta zostawiają na lodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...