Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] zabudowa bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuje pomysłu na zabudowe bagaznika w mojej a4 avant.Sprzecik mam ale brak pomysłu na poukładnie i pochowanie ale nie do końca,chciałbym wykonać samodzielnie taką zabudowe.Wszelkie wskazówki i foto mile widziane.Pozdrawiam Arek[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 13:08 _________________________________________________Specyfikacja tego co mam

Pioneer deh-p8600mp

wzmacniacze infinity 2x 7541a

sub hifonics zeus 1264

głośniki pioneer 25cm 3 drozne

głośniki przód infinity zestaw dwudrozny

pełne okablowanie[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 15:07 _________________________________________________Za wiele to sie nie dowiedziałem, ale nic to.Pomysł już jest:

1 Zabudowa wzmacniaczy w tylnych boczkach bagażnika z plexi i podświetleniem w kolorze niebieski+czerwień(wzmaki są takie same wiec powinno dobrze sie prezentować

2 subwoofer i tu jeszcze sprawa nie została do końca rozwiązana są trzy wersje :

a. koło zapasowe

b. za siedzeniami skrzynia na cała szerokość bagażnika z kondensatorem

c. zabudowany w tylnym boczku(klapka lewa strona)

3 głośniki pioneer 25cm prawdopodobnie tylna klapa lub za tylnymi siedzeniami

4 kondensator tu podpatrzyłem różne miejsca z najciekawszych wg mnie:

-tylna klapa

-boczek dzwi tylnych

-wraz z subem (wpuszczony w skrzynie suba w widocznym miejscu

Jeśli macie jakieś uwagi czy też pomysły,rady.Chętnie wysłucham poczytam.Wracam do Polski na stałe,i od października zaczynam działać zabawę z muzyką.Będzie fotostory jak serial brazylijski postaram się jak najdokładniej opisać i sfotografować postępy prac jak narazie kompletuje sprzęt i pomysły.Pozdraiam klubowiczów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,,,no pomysl dobry,,,,tylko z tymi 3 droznymi pionkami to nie potrzebnie,,,no ale twoja sprawa,,,wzmacniacze muszo byc blisko kondensatora,,,wiec moze subik w boczek ladnie zabudowany a dwa wzmachy i kond w mdf i na za tylnia kanapa,,,,a jakie infinity do przodu? ja mam kappe 60.7cs calkiem fajnie tylko sub obowiazkowo, bo bas nedzny,,,radyjko tez fajne,,,nie zapomnij porzadne kable sygnalowe i grybasny power kabel,,,i sygnalowki na podloge,,,i drzwi wzmocnij jakimis plaskownikami i wygluszyc obowiazkowo,,,przednie ma sie rozumiec,,,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw dwudrożny seria reference modelu niepamiętam bo mam je w polsce w pudełku czekają na montaż.Jeśli chodzi o kable to kabelki mam naprawdę niezłe kable zasilające bardzo grube nie pochodzą z tzw"zestawów dla profesjonalistów" gdzie kabel zasilający jest jest grubości sygnału albo i nie.Widziałem podwójne basy w dzwiach przednich tylko, nie wiem czy warto.Czy ma ktoś może fotki odnoście dobrego wygłuszenia przednich dzwi-wiadomo że maty,ale czy tylko.Czytałem na forum o dystansach z mdf -ma ktoś może rys jak dokładnie mają one wyglądać wymiary-bo samo wykonanie to nie problem.Wszelkie fotki oraz rady i pomysły mile widziane.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz sznura jak zrobic drzwi http://www.mycaraudio.net/sound_off/13_audi_a4_1997.html

wygluszenie i dystanse w dziale zrob to sam,,,ale jak ma to zagrac porzadnie to sugeruje rozwiazanie z tej A4 z pierwszego linka,,,czyli glosnik poza tapicerka,,,ps. infinity reference nie zagra za rewelacyjnie, ale podstawa to dobrze zrobione drzwi,,,zawsze mozesz sobie zmienic glosnik i porownac,,,a jak chcesz to jeszcze zobacz jak ja zrobilem wygluszenie,,,ale nie jestem zadowolony,,bede wzmacnial te wszystkie puste dziury plaskownikami,,,i powaznie mysle nad panelem w tapicerce,,http://picasaweb.google.com/losnorwoks/CarAudio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki.Ja chyba pójdę w stronę zabudowania tych dzwi, zakupie trochę blachy aluminiowej i ognia innego sposobu na te przednie dzwi nie widzę.Później mata i powinno grać jak trzeba.Już się nie mogę doczekać powrotu do Polski a raczej do garażu(hehe)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...