Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzak I Dyfuzor Tylny Poliftowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Załozył :wink:

e87d5cedb82f4ed9m.jpg

c605649160cb96b6m.jpg

a do sedana tez podejdzie ten zderzak s-line polift , tez trzeba tylko slizgi zmienic ???? przymierzam sie do kupna takiego zderzaka.

p.s. chce tylko sam zderzak wymienic na ten , lampy zostaja ori.

Bedzie pasował tylko lampy w błotnikach beda miec taki efekt

sedan_lift.jpg

to lipa brzydko to wyglada :( taki duzy przeswit a znowu lampy polift nie podejda pod klape bagaznika :( i jeszcze klape trzeba wymienic + kodowanie lamp TAK??

P.S. czy darady cos z tym zrobic ?? (przerobic)??

W takim razie pozostaje Ci tylko wymienić całość (lampy, zderzak i klapę) :wink:

Opublikowano

nie oplaca mi sie to robic, gdyz przod zostaje ori lub s-line zderzak wloze ,wiec lipa taki tyl polift do ori przodu ;/ zaloze tyl ori s-line przedlift.

dzieki chlopaki za informacje gdyz mialem kupowac tylni zderzak kompletny s-line polift i bym zrobil ;/ :wacko::wallbash::shock3: po zalozeniu. pozdrawiam.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Załozył :wink:

e87d5cedb82f4ed9m.jpg

c605649160cb96b6m.jpg

a do sedana tez podejdzie ten zderzak s-line polift , tez trzeba tylko slizgi zmienic ???? przymierzam sie do kupna takiego zderzaka.

p.s. chce tylko sam zderzak wymienic na ten , lampy zostaja ori.

Bedzie pasował tylko lampy w błotnikach beda miec taki efekt

sedan_lift.jpg

mam pytanie czy efekt tej dziury powstaje tylko w sedanie czy w avant też?? bo przymierzam się do zmiany samego zderzaka bez lamp a mam avanta

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czyli podsumowując:

1. Da się bez żadnych problemów zmienić lampy i zderzaki (przód/tył) w A4 B8 przedlift na sline ale już z poliftowymi sline będzie problem w sedanie?

2. W Avancie problemu nie ma w żadnym przypadku?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

W avancie tył zmienia bez problemu ale przod musisz zmienić kompletny tzn maska ,błotniki ,zderzak lampy i slizgi

Edytowane przez czajul

Opublikowano

Czyli żeby zrobić przód sline w avancie (2008-2011) trzeba wymieniać maskę, błotniki ,zderzak lampy i ślizgi? Czy Ci chodziło o przerobienie na polifta? Bo już nie rozumiem jak tak :kox:

Opublikowano

Do S+line zmieniasz tylko osłonę od spodu, do zmiany na polift potrzebny cały przód

  • 3 lata później...
Opublikowano

Trochę odświeże, czy zderzak od rs4 czyli tylko polift będzie pasował do zwykłej A4 2010 rok Avant chodzi o tyl?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 11.04.2020 o 01:21, michal11221 napisał:

Trochę odświeże, czy zderzak od rs4 czyli tylko polift będzie pasował do zwykłej A4 2010 rok Avant chodzi o tyl?

Nie pasuje, inna szerokość tylnych błotników.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.