Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chorus


imbusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie posiadam takie radio http://obrazki.elektroda.pl/9852590600_1348824817.jpg mam pytanie czy do tego radyjka jest możliwość podpięcia jakiegoś kabla tak aby np podłączyć tel i słuchać muzyki ?? Bo męczy mnie słuchanie cały czas radia :/ A widzę że są jakieś wtyczki aux na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to radio nie obsługuje zmieniarki więc nic nie wskórasz. Zostaje ci radio lub kaset albo transmiter FM i wtedy masz MP3 ale jakość dźwięku jest mocno przeciętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam to radyjo, dokupiłem transmiter FM i śmiga ładnie, jakość dobra :ok:

Kwestia jakości to subiektywne odczucie, dla jednego jest ok dla drugiego nie. Przełóż radio z cd i zobaczysz różnicę między transmiterem a napędem CD.

Duże znaczenie ma też konkretny transmiter i to czy w danym rejonie nie pokrywają się stacje radiowe z pasmem pracy transmitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego porównanie teraz nie mogę zrobić przecież, bo jak juz będę zmieniał radio kiedys to na symphony 2din itd żeby mieć bose w przyszłości.

Ale mówię o tym, że bdb gra jak dla mnie, czyli conajmniej tak dobrze jak zwykłe stacje radiowe, czuć basy, średnie tony i wysokie, co tu dużo więcej mówić, to subiektywne odczucie własnie ;)

Ja ze swej strony polecam, wydałem ponad 50zł na ten transmiter ale nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu symphony i czemu bose? Ogólnie to sam mam taki zestaw ale gdybym miał zmieniać ori (jakie by nie było) na coś innego to raczej nie używany, powiedzmy 10 letni zestaw . Zdarzyło mi się też słuchać transmitera na całkiem przyzwoitych głośnikach i powiem jedno to nie gra. Na Twoim miejscu zainwestowałbym w rns (jak cenisz ori look) , jakis zestaw odseparowany na przód + skrzynia ze wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedyś słyszałem dzwięk z transmitera to kompletna lipa :/ Chyba ze znacie jakieś godne transmitery co miają całkiem dobry dzwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rozterkach, ale niech będzie :wink:

Niech będzie i rozterkach :)

U mnie chorus + transmiter gra mniej więcej tak:

nagrywane ładnych parę tygodni temu telefonem, więc on też nie oddaje wszystkich dźwięków, ale jak masz jakąś swoją nutkę czy pomysł jak sprawdzić jakość transmitowania to podeślij na PW, spróbuje wykonać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...