Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie radio polecacie do b5 ?


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jakie radio polecacie do b5 ? budżet jakim dysponuje to 300 zł nie jestem jakimś audiofilem itd. moje concert jest u elektronika bo jakies zwarcie sie zrobiło i nie odpala więc jak sie nie naprawi to muszę coś kupić. Najlepiej zeby radyjko miało podświetlenie czerwone jakieś mp3 i takie tam bajery :) co będe potrzebował zeby takie radio podłączyc ? gdzies wyczytałem ze trzeba jakis myk z kostkami robić moze mi ktoś to wytlumaczyc ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tego pioneer'a nigdzie nie ma do kupna a jak jest to ponad 400zł..

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

panowie wytlumaczycie mi z tymi kostkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj używanych Clarionów i Alpin. Osobiście używam Clariona DXZ 468 i sobie go chwalę (choć ostatnio odmówił posłuszeństwa i muszę go oddać do naprawy). Z kostkami niestety nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wole kupic cos nowego zeby miec gwarancje :) jeszcze ciekawi mnie czy przy radiu niefabrycznym beda grały tylne głosniki ? z tego co wiem to mam tylne glosniki podlaczone pod kostke od zmieniarki bo jak odpiąłem ta kostke to grał tylko przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam to radyjko mam z poprzedniego auta adoptowałem i dokupiłem te boczne plastiki bo ori jest szersze ja miałem bete, co istotne ten sam kolor wyświetlacza :banan:

DSC_0054.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używke masz na ale po 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wole kupic cos nowego zeby miec gwarancje :) jeszcze ciekawi mnie czy przy radiu niefabrycznym beda grały tylne głosniki ? z tego co wiem to mam tylne glosniki podlaczone pod kostke od zmieniarki bo jak odpiąłem ta kostke to grał tylko przód.

Potrzebujesz adapter aktywnego tyłu. Znajdziesz je na Allegro a montaż jest banalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...