Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskaźnik przełączania biegów! Update


Audi sline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Panowie jak w temacie, mam pytanie czy istnieje możliwość włączenia tej funkcji w moim FIS'ie ? W instrukcji pisze,że wskaźnik można wyłączyć , zlecając tą czynność partnerowi Audi. Więc oto pytanie jeżeli da się wyłączyć... to zapewne włączyć też się da?! Są różne modele FIS?? ( oprócz tego kolor/ czerw)

Posiadam FIS kolorowy, rok.prod auta 2007.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym seacie z 2012 r. Mam przy manualu taki bajer. Pokazuje na jakim jestem biegu i kiedy zmienić najlepiej ja wyższy ale tutaj chyba nie ma tak dobrze w manualnej skrzyni

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm panowie to sie dziwie troche ze strony Audi, no zapytam w serwisie bo po co by o tym w instrukcji pisali, dodam ze mam samochod z koncowki serii. Bo przeciez fis jest jeden. A tak jak kolega , to mam znajomego ma vw T5 i tez posiada taki bajer... Jestes pewien ze to niemozliwe w b7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ,ze w ASO ci powiedzą ? :wink: Moze wczesniej w INSTRUKCJI OBSŁUGI poczytasz jest na FORUM .

Tylko przy automatycznej skrzyni to tak ..... zmienia sie połozenie ikonki B6 B7 .

W modelu A4 B8 jest to w manualu jak i w affftomacie (sugerowany bieg) , bodajze w liczniku czerwonym chyba tego brak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta :)

str.24 w instrukcji jest opisane że można ustawić wskaźnik zmiany biegów w skrzyni manualnej, ale by to zrobić trzeba poprosić w ASO. ALe chyba można jakoś samemu w fisie to ustawić.. tylko trzeba się dowiedzieć jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update! Szanowni klubowicze, dzisiaj dowiedziałem się, że występowała taka opcja w naszych AUDI. Chodzi o modele 2007 , benzyna 2.0 TFSI e , diesel 1.9 TDI e. Oznaczenie "e" mówi nam o : wskaźniku przełączania biegów, wydłużone przełożenia na 6-biegu ( w 1.9TDI również skrzynia 6-biegowa :naughty:) , aluminiową maskę, lżejsze felgi, jak i pakiet aerodynamiczny S-line.

Czyli generalnie modzili grubo nasi inżynierzy z ingolstadt!

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

image.jpg

Dla mnie gruby mod fess. Czy może nasz mentor elektroniczny wrc laguna , wyrezałby takie coś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci , też zaskoczony byłem. Oglądałem sobie niemieckie stronki, a tu pyk taki news. Wogóle ten cały pakiet "e" bardzo interesujący. Ciekawe czy takie coś się da wyrezać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...