Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoje hidy tak wcisnąłem

DSC_0449.jpg

Potem całość zaślepiona taśmą klejącą taką porządną i na koniec jeszcze sprayem czarnym psiknąłem i teraz nawet jakby pies lampe mi wydłubał to bedzie miał zagwózdke czy to ori::evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje hidy tak wcisnąłem

http://s11.postimg.org/izc18q6g3/DSC_0449.jpg

Potem całość zaślepiona taśmą klejącą taką porządną i na koniec jeszcze sprayem czarnym psiknąłem i teraz nawet jakby pies lampe mi wydłubał to bedzie miał zagwózdke czy to ori::evil2:

akurat to to mało istotne czy ori czy nie. bo mozesz miec nawet hidy na kablach, a lampa ma homologacje na xenon, w aucie masz spryskiwacze i samopoziom. i masz full legalne xenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam jeszcze inne rozwiazanie kupiłem dwie uzywane przetwornice koito od toyoty avensis na allegro mozna wyrwac za 120-150zl za sztuke do tego zarniki hida 5000k i swieci legancko i niema zadnych zakłóceń ojciec ma tak samo zrobione w b6 i tez legancko nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam 8k hidy z poprzedniego autka, tylko nie ma tam "canbusa" da się to jakoś zainstalować w polifciaku zeby nie było błędów. Ktoś mi mówił, że wystarczy kupić taki "bajer" który wsadza się z postojówkami i to wystarczy ??! To tak naprawdę jak to jest ?

jakich błędów? wywala komunikat o spalonych zarówkach? czy sieje na radiu i cb?

Chodzilo o filtry canbus do przetwornic. W sobote troche czasu bedzie to zakladam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam jeszcze inne rozwiazanie kupiłem dwie uzywane przetwornice koito od toyoty avensis na allegro mozna wyrwac za 120-150zl za sztuke do tego zarniki hida 5000k i swieci legancko i niema zadnych zakłóceń ojciec ma tak samo zrobione w b6 i tez legancko nic sie nie dzieje

male sprostowanie muszą byc ko koito d2s te bedą działać z palnikami typu hid h7 d2s.

bo jak ktos połąsi sie na tańsze koito d4s to bedzie zdziwko ze nie hula z palnikiem hid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...