Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Napięcia czujnika stukowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, jakie powinny być prawidłowe napięcia na czujnikach? Mi pokazuje coś takiego na jałowym

1-1080v

2-1520v

3-0,620v

4-1,040v

Opublikowano

a w którym bloku to sprawdzasz ?

Opublikowano
  • Autor

016

---------- Post dopisany 03-11-2012 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 16:39 ----------

pomoże ktoś?

Opublikowano

A ja mam w bloku 016 tak:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

i też nie wiem czy to ok a mam objawy padającej cewki bądź czegoś z WN. Dziś zamieniłem cewkę z 2 cylindra na 4 i logi wyszły bardzo podobnie jak na zamieszczonych. Świece prawie nowe, dedykowane do silnika AEB.

pozdr

Opublikowano
  • Autor

takie coś znalazłem

016,0,uregulowanie zapukane (sygnał czujnik pomiarowy zapukać)

016,1,cylindry 1,,wartość zadana: 0.6...1.4 V (max. odchylenie do siebie: 0.5 V)

016,2,cylindry 2,,wartość zadana: 0.6...1.4 V (max. odchylenie do siebie: 0.5 V)

016,3,cylindry 3,,wartość zadana: 0.6...1.4 V (max. odchylenie do siebie: 0.5 V)

016,4,cylindry 4,,wartość zadana: 0.6...1.4 V (max. odchylenie do siebie: 0.5 V)

a u mnie jest na nagrzanym tak:

1,280v 1,360v 0,620v 0,800v

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

a jakie paliwo lałeś?

Opublikowano

na napiecie nie ma co zbytno zwracac uwagi , warzniejsze jest czy cofa zapłony i jesli cofa to o ile mozna to sprawdzic w siniku ADR i AEB w bloku 13 logujac to dynamicznie czyli 3 bieg 1500-6500 obr .

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, odświeżam temat bo sprawdzaliśmy z mechanikiem te czujniki i na 2 cyl. pokazuje na jałowym ponad 3v, co może być tego przyczyną dodam że sonda jest ciągle na minus 25%?

Opublikowano

masz jakies błedy z czujników skowych ? zrób logi dynamiczne z bloku 2 7 2 13 to zobaczymy co jest nie tak .

Opublikowano
  • Autor

nie mam właśnie żadnych błędów oprócz 561 skład mieszanki, najlepsze jest to że na benzynie chodzi ok tylko na gazie szarpie przy około 2500obr. przy przyszpieszaniu i za cholere nie mogli tego zlikwidować

Opublikowano

zrób logi z bloku 2 7 2 13 bo ten bład jest od skałdu mieszanki i jest najprawdopodoniej spowodowanu nieszczelnoscia lub uszkodzona przepływka .

Opublikowano
  • Autor

logi nie wiem kiedy uda mi się zrobić i czy będą poprawne, mechanik mówił że to może być coś z zapłonem ale cały układ nowy a jak nie to wypalony zawór

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

czasy wtrysków mam ponad 3ms na jałowym, odpala dobrze, silnik równo chodzi

Opublikowano

jak masz czasy wtrysku ponad 3ms na biegu jałowym to jest za duzo i pewnie przepływ jest ponad 3 g/s .

Opublikowano
  • Autor

Ponad 6 O Ile Dobrze Pamiętam

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Ale jeszcze jutro może uda się sprawdzić

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

zrób logi bo z tego co piszesz to na 99 % masz uszkodzony przepływomierz .

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem kilka logów na postoju w garażu

Log (0 - 002,002,002)

Log (1 - 007,007,007,007)

Log (2 - 016,016)

Log (3 - 013)

Log (4 - 008,008,008)

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

lekko pomieszane ale te na dole są dzisiejsze

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

w bloku 13 widać że coś się dzieje, czy to jest wypadający zapłon?

Opublikowano

wymien przepływke i wszystko wruci do normy .przepływka mierzy stanowczo za duzo na wolnych obrotach powina mierzyc ok 2,5 g/s a nie tak jak u ciebie ponad 5 g/s.

Opublikowano
  • Autor

mam 2gą nie wiem czy sprawną zaraz pójdę podmienię i zrobię jakieś logi

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Log (0 - 002,002)

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

1szy log to te 2ga ale jeszcze gorsza bo silnik aż mało nie gasł, a 2gi log to ta co była na początku

Opublikowano

obydwie przepływki nadawaja sie do wyrebu rabarbaru

Opublikowano
  • Autor

spróbuję wyczyścić, benzyna ekstrakcyjna się nadaję?

Opublikowano

mozesz spróbowac ale watpie zeby to pomogło . bezyna ekstrakcyjna bedzie ok .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.