Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po deszczu brak mocy dziwna praca


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

witam sprawa wyglada tak ze w b6 awx stalo sie cos takiego ze w trakcie deszcze motor traci moc ciezko jest nawet ruszyc taki slaby zaczyna ciagnac jak sie przypali sprzeglo i od ok 2500obr przy tym kopci na siwo i smierdzi tak jak niedopalony ON dodam ze silnik dziwnie pracuje gdy na luzie od dolu obrotow wcine pedal do konca to ok 2000obr jest dziwny dzwiek potem ustaje gdy delikatnie bede dodawal gazu tego nie ma. sprawdzilem skrzynke z ecu i przekaznikami myslalem ze doda gdzies dochodzi ale jest sucho:facepalm: dzieje sie tak czasami przy deszczu:kwasny: nie mam teraz dostepu do vaga a sprawa wydaje sie na pienku bo jestem poza domem.

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

dodam film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ja słyszę wyraźny szum/szorowanie jak zwiększasz obroty - słychać jakby pasek darł o coś? skąd tyle dymu wokół - jakaś dodatkowa nieszczelność czy próbę robiłeś w garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wloasnie to nie pasek dzialo sie tak tylgo podczas tej usterki czyli zero mocy do 3tys obr kupa dymu i dziwny dzwiek w okolicy 2300obr ale tylko przy dodaniu gazu do dechy i szoruje przez chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy czasem filtr powietrza nie zassał wody. moze jest tak mokry ze nie jest w stanie przepuscic powietrza potrzebnego do oddychania motorowni. turbo sie dusi bo brak powietrza,paliwo sie leje i jak ma sie to spalic...?? to kopci... wyjmij filtr powietrza sprawdź... pewnie masz słabo zabudowany osłonami dół pojazdu i woda sie lyje gdzie chce a ze filtr sazysa powietrze z dołu z nadkola to woda leci jak do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr to byla moja 2 mysl i wlasnie tez to sprawdzilem i jest sucho :kwasny: chyba bede musial poczekac do nastepnych opadow jak znowu sie zacznie i wtedy podpiac vaga bo teraz narazie jest ok i na vagu wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zobacze z ta przeplywka

---------- Post dopisany 08-11-2012 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 12:25 ----------

teraz nie pada i jest gitara ale jak przyjda sniegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...