Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Orange-konczy sie umowa


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

w listopadzie konczy mi sie umowa z Orange,ale juz teraz dzwonili do mnie z propozycja przedluzenia,

to 5 miesiecy za wczesnie,wiec mam podejrzenia,czy za 2-3 miesiace nie bedzie jakiejs rewolucji na rynku,

a ja bede uwiazany na 2 lata.

jest moze ktos z kolegow w temacie?

nie wiem jaki telefon wybrac,co teraz jest dobre?

moze ta rewolucja bedzie polegala na wejciu na rynek jakis rewelacyjnych nowych telefonow,typu iPhone,

wiec moze zaczekac?

ma ktos jakies informacje?

PS.dodam jeszcze,ze moja Nokia N70 juz szwankuje i pasowalo by mi wymienic na cos nowego juz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, jak juz teraz dzwonia, to widac, ze im zalezy. Tobie nie musi - masz do wyboru innych operatorow. Wiesz, co nagle to po... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na tydzień przed końcem umowy sam zadzwoniłem, do biura w W-wa, po rozmowie z kolesiem zaproponował mi kox warunki i w cholerę minut, wszystko zależy od kwoty faktur. ale lepiej się wstrzymaj jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Iphon-y nie wejda raczej do Orange, slyszalem że Era ma miec pod koniec tego roku - ale to wszystko moze się jeszcze zmienic - wiadomo..

Jak będziesz negocjował warunki to twardo.. żądaj ile się da - naprawde można się zaskoczyć ile oni są w stanie zaoferować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Erę i Play. ORANGE=TP, TP=wiecie co :evil: i gdzie klienta mają :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Erę i Play. ORANGE=TP, TP=wiecie co :evil: i gdzie klienta mają :rolleyes:

ja tam z Orange jestem zadowolony,moze dlatego,ze nie chodze do punktow obslugi klienta,

jestem klientem biznesowym :gwizdanie: :polew: i wszystko zalatwiam przez *600.

nikt nie da mi lepszych warunkow

za 109,80zl brutto mam 300min do wszystkich lub 600min do Orange i na stacjonarne,10min Video rozmow i 100MB danych,

do tego jak zostane-20% rabatu przez rok i bez oplat darmowe rozmowy z 5 nr.w Orange.

nie wiem tylko jaki telefon wybrac,pytalem ich o iPhona,powiedzieli,ze bedzie pod koniec roku,lub na poczatku 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...