Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Orange-konczy sie umowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w listopadzie konczy mi sie umowa z Orange,ale juz teraz dzwonili do mnie z propozycja przedluzenia,

to 5 miesiecy za wczesnie,wiec mam podejrzenia,czy za 2-3 miesiace nie bedzie jakiejs rewolucji na rynku,

a ja bede uwiazany na 2 lata.

jest moze ktos z kolegow w temacie?

nie wiem jaki telefon wybrac,co teraz jest dobre?

moze ta rewolucja bedzie polegala na wejciu na rynek jakis rewelacyjnych nowych telefonow,typu iPhone,

wiec moze zaczekac?

ma ktos jakies informacje?

PS.dodam jeszcze,ze moja Nokia N70 juz szwankuje i pasowalo by mi wymienic na cos nowego juz teraz.

Opublikowano

Poczekaj, jak juz teraz dzwonia, to widac, ze im zalezy. Tobie nie musi - masz do wyboru innych operatorow. Wiesz, co nagle to po... :evil:

Opublikowano

ja na tydzień przed końcem umowy sam zadzwoniłem, do biura w W-wa, po rozmowie z kolesiem zaproponował mi kox warunki i w cholerę minut, wszystko zależy od kwoty faktur. ale lepiej się wstrzymaj jeszcze.

Opublikowano

A Iphon-y nie wejda raczej do Orange, slyszalem że Era ma miec pod koniec tego roku - ale to wszystko moze się jeszcze zmienic - wiadomo..

Jak będziesz negocjował warunki to twardo.. żądaj ile się da - naprawde można się zaskoczyć ile oni są w stanie zaoferować ;)

Opublikowano

orange mają mieć pihony jako pierwsi w PL..era zaraz po nich..

Opublikowano

A ja polecam Erę i Play. ORANGE=TP, TP=wiecie co :evil: i gdzie klienta mają :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

A ja polecam Erę i Play. ORANGE=TP, TP=wiecie co :evil: i gdzie klienta mają :rolleyes:

ja tam z Orange jestem zadowolony,moze dlatego,ze nie chodze do punktow obslugi klienta,

jestem klientem biznesowym :gwizdanie: :polew: i wszystko zalatwiam przez *600.

nikt nie da mi lepszych warunkow

za 109,80zl brutto mam 300min do wszystkich lub 600min do Orange i na stacjonarne,10min Video rozmow i 100MB danych,

do tego jak zostane-20% rabatu przez rok i bez oplat darmowe rozmowy z 5 nr.w Orange.

nie wiem tylko jaki telefon wybrac,pytalem ich o iPhona,powiedzieli,ze bedzie pod koniec roku,lub na poczatku 2009.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.