Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie podczas logów EGR


witjacrf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj postanowiłem sobie zmierzyć moją B6 Vag'iem.

Wszedłem w EGR w następujący sposób:

"2. dokonujemy analizę grupy 003 w próbie statycznej w trybie Basic Settings.

ECU zwiększy obroty [w różnych zakresach - w zależności od typu silnika]. Zwracamy uwagę na poz. 2, 3 i 4.

Budą samochodu zaczęło lekko narywać,na desce widniała kontrolka żółta sprężyny. Po zrobieniu logów na Vag'u wypluło coś takiego:

beztytuurlt.png

Uploaded with ImageShack.us

Co to i dlaczego?

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Dodam że oczywiście logi robione na włączonym silniku w próbie statycznej na jałowym biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak włączyłeś próbę to silnik zaczął klekotać kupa białego dymu z rury i prawie zgasł? miałem podobnie kiedyś przy logowaniu, ciekawe co to? może egr siada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak włączyłeś próbę to silnik zaczął klekotać kupa białego dymu z rury i prawie zgasł? miałem podobnie kiedyś przy logowaniu, ciekawe co to? może egr siada?

Klekotać może nie ale podobne to było jakby się dławił dławił i potem już ok normalnie zaczął chodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum znalazłem informację, że robiąc log 003 BS na zimnym jest to normalny objaw. Z ciekawości sprawdziłem u siebie i miałem identyczne objawy jak Ty. Na rozgrzanym tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum znalazłem informację, że robiąc log 003 BS na zimnym jest to normalny objaw. Z ciekawości sprawdziłem u siebie i miałem identyczne objawy jak Ty. Na rozgrzanym tego nie ma.

Ufff chwała za dobrą nowinę :)

BTW: Lepiej takie info zamieścić w dziale"diagnostyka VAg" by inni nie śmiecili i nie pytali już o takie objawy jak ja wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...