Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż ori scyzoryka


majkel1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam b5 1995rok i chcę założyć ori scyzoryk znalazłem cały zestaw(scyzoryk+stacyjka+wkładki drzwi+zamek schowka+zamek klapy) mam pytanie czy wystarczy to tylko zamienić? bo mam jeszcze całkiem stary model kluczyka i w tym roczniku nie było jeszcze scyzoryków,jak zakładałem chińską centralkę to gość mi powiedział ,że trzeba sprawdzić czy mam moduł komfortu aktywny o co z tym chodzi? z góry dzięki za pomoc.

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

centralny zamek mam ori:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz modol komfortu, jaki masz kluczyk z przyciskami do otwierania i zamykania smaochodu czy nie?? daj foto zestawu co chesz kupic i foto swojego kluczyka. jesli masz w kluczyku dwa przyciski co widze po roczniku ze raczej nie ale jesli i w scyzoryku tez jest dwa przyciski to powinno wszystko podejsc ladnie z elektronika do otwierania, ogolnie wszystko zalozysz tylko kwestia centralnego bo jesli masz inaczej niz pisalem to musisz miec centralke jeszcze pompke centralnego znaczy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralny mam ori kluczyk mam takiWyniki Szukania w Grafice Google dla http://kluczyki.com.pl/photos/audi-80-b4-lift-stacyjka-z-kluczykiem-czesci-a-z-2469971327.jpg a chce założyć to:View image: SDC12269

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

ori nie miałem z przyciskami otwierałem normalnie dołożyłem sobie takie scyzoryk z giełdy chiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dasz rady tego zgrać musiał byś mieć pompke ale to i tak jest inna instalacja,bo ten zestaw co chcesz kupić jet z rocznika 98.Kiedyś na allegro były takie sterowniki co wkładałeś płytkę z przyciskami do orginalnego kluczyka scyzoryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zostać przy starym rozwiązaniu chiński scyzoryk:kwasny:rozmawiałem z gościem który klucze dorabia powiedział ,że jak mam moduł konfortu to on mi dorobi taki klucz tylko ,że 450zł chce:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dorobienie zwykłego przedliftowego z zaprogramowaniem nowej pestki wziął 120. i to też moim zdaniem dużo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja właśnie pytałem o zrobienie ori scyzoryka nowego i dlatego taka cena:decayed:ale już założyłem chinola i jestem jak narazie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...