Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wzmacniacz bose czy samo radio?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wie ktos ile okolo ma wzmacniacz orginalny z bosa ten w tubie wat na kanal? Orginalne radio bylo te z 2 generaci z pokretlem na srodku.

Zastanawiam sie czy warto glosniki nowe podlaczac do tego wzmacniacza ktory zaslilany jest z nieorginalnego radia tym "magicznym pudelkiem" z allegro ktore podpinamy bezposrednio pod wyjscie z radia a pozniej do kostki orginalnej bose (przypuszczam tez ze ta "magiczna kostka" niezle znieksztalca dzwiek) Czy tez lepiej ominac orginalny wzmacniacz i puscic na glosniki przewody bezposrednio z rada. radio ma 4x50 wat

Co zagra lepiej ?

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

dodam ze interesuje mnie zaladowac:

HELIX B52C na przod

oraz

HELIX B62C na tyl

Opublikowano

A ja mam ciut inne pytanie. Mam standard radio w B6 Concert. I tyl gra mi duzo ciszej niz przod. czy to normalne?

Opublikowano

Norma.

Opublikowano

A da rade podpiac sam wzmacniacz bose pod tyl lub wzmak i sub bose a reszta standard?

Opublikowano
Bose nie jest najgorsze. Jak chcesz ominąć ta puszkę to zastosuj taki adapter Adapter Audi/VW/Skoda gniazdo Mini ISO - 4x RCA (2708853980) - motoAllegro

rozwin ten temat troche.

jak to dziala ?

chce miec wszystkie 4 glosniki bez puszki i dodatkowo mam suba swojego

A jak ma dziłać. Jak masz bose to całość jest aktywna i idzie przez wzmacniacz w bagażniku.

Żeby skorzystać z tego adaptera i podpiąć jeszcze nie ori suba musisz mieć w radiu trzy pary wyjść RCA.

Pod przednie i tylne podpinasz adapter, a pod pre-out dedykowane dla suba dodatkowy wzmacniacz i skrzynkę.

Jak masz radio z najniższej półki to będziesz miał tylko jedna parę wyjść RCA, i nic nie zdziałasz z tym adapterem, wtedy tylko puszka cię ratuje.

Opublikowano
  • Autor
Bose nie jest najgorsze. Jak chcesz ominąć ta puszkę to zastosuj taki adapter Adapter Audi/VW/Skoda gniazdo Mini ISO - 4x RCA (2708853980) - motoAllegro

rozwin ten temat troche.

jak to dziala ?

chce miec wszystkie 4 glosniki bez puszki i dodatkowo mam suba swojego

A jak ma dziłać. Jak masz bose to całość jest aktywna i idzie przez wzmacniacz w bagażniku.

Żeby skorzystać z tego adaptera i podpiąć jeszcze nie ori suba musisz mieć w radiu trzy pary wyjść RCA.

Pod przednie i tylne podpinasz adapter, a pod pre-out dedykowane dla suba dodatkowy wzmacniacz i skrzynkę.

Jak masz radio z najniższej półki to będziesz miał tylko jedna parę wyjść RCA, i nic nie zdziałasz z tym adapterem, wtedy tylko puszka cię ratuje.

tak mam radio 2x rca gdybym mial radio 6x rca nie zadawalbym pytan typu "jak to ma dzialac " ;)

pozostaje wiec zamiana aktywnego na pasywne z innymi glosnikami

Dzieki za zainteresowanie tematem

pozdro

Opublikowano

co do zestawow glosnikowych to radzilbym Ci pomyslec nad zestawami Morel Maximo 6-2, 5-2 lub u-Dimension el comp 5 lub 6. Newiele drozsze a zdecydowanie lepiej zagraja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.