Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

To mój pierwszy post, ale ponieważ nie mogę postować w dziale Newbie (pewnie dlatego ze konto założyłem dawno, ale go nie używałem..) chciałbym się krótko przywitać :)

Mam na imię Marcin, 27 lat, Warszawa i właśnie w moje łapki wpadł srebrny AFN z 99'.

Kabel przyszedł dziś, wiec spróbowałem zrobić logi, pierwszy raz, stad prośba o wyrozumiałość.

Linki:

Imageshack - basic000.jpg

Imageshack - basic003.jpg

Imageshack - basic004.jpg

Imageshack - dyn011.jpg

Imageshack - norm000k.jpg

Imageshack - norm001.jpg

Imageshack - norm003.jpg

Imageshack - norm004.jpg

Imageshack - norm013.jpg

Imageshack - norm023.jpg

Niestety auto miało około 70 C i nie miałem już czasu go dogrzać.

Dajcie znać proszę, czy mam powtórzyć logi czy te które wrzuciłem wystarczą żeby nakierować na to co jest przyczyną odcięcia doładowania przy dużym obciążeniu.

Z góry dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,

Marcin

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Dodam jeszcze, że miałem taki błąd:

17958 Ciśnienie doładowania - różnica doładowania

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Opublikowano

sprezarka do czyszczenia

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, ze reszta.. typu korekcja wtryskow(zgaduje:)), EGR, pompa, przeplywomierz, etc.. w miare OK?

Jeżeli to tylko sprezarka, to prosilbym o info na PW gdzie to zrobic za rozsadna kase w Warszawie lub w weekendy w okolicach Chełma (lubelskie).

Dzieki, pozdro!

Opublikowano

Nie zadawaj pytań tylko leć to czyścic bo 1,5 bara na ta turbinę zbyt dobrze nie wpływa :wink:

Opublikowano
  • Autor

Miałeś zapewne na mysli 2.5 bara ;-)

Problem polega na tym, ze narazie nie wiem u kogo to zrobic. Probowalem pisac do CHIPTUNING R-Performance ale bez odzewu.

Poszukam na forum jeszcze, moze ktos z Wawy polecal jakis zaklad/mechanika..

Opublikowano
Miałeś zapewne na mysli 2.5 bara ;-)

2.5 bar - 1 bar [atmosferyczne] = 1.5 bar -> ładowanie sprężarki , u Ciebie ładuje jeszcze więciej , poza zakres MAP sensora

Opublikowano
Miałeś zapewne na mysli 2.5 bara ;-)

Problem polega na tym, ze narazie nie wiem u kogo to zrobic. Probowalem pisac do CHIPTUNING R-Performance ale bez odzewu.

Poszukam na forum jeszcze, moze ktos z Wawy polecal jakis zaklad/mechanika..

:facepalm:

Poczytaj, pozniej madruj. Mozna to zrobic samemu i nie jest to jakies bardzo skomplikowane.

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie.. dopiero zaczynam sie tym interesowac :)

A samemu nie ma nawet mowy zebym sie tego podjal. Nie mam sprzetu, garazu, umiejetnosci..

Nie mniej jednak dzieki za wyjasnienie :)

Opublikowano

Jak nigdy nie miałeś styczności z mechanika to sam nie grzeb.

bez garażu zrobisz ale bez narzędzi już nie .

Jak by się wydawało to czyszczenie Turbiny nie jest taka prosta sprawą dla laika.

Niemniej musisz to zrobić bo ci turbo odfrunie w niedalekiej przyszłości .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Odkopuje, ale mysle ze komus moze sie przydac to info..

Poniewaz naczytalem sie o Wynn's EGR/Turbo cleanerze i tego typu srodkach.. wyprobowalem jego dzialanie... PORAZKA.

Nie wiem co zrobilem zle.. ale srodek w ogole nie dociera do czesci goracej.. wyczyscil tylko wirnik od strony zimnej i tyle.. nic sie nie poprawilo.

Dzis udalo mi sie w koncu dotrzec do mechanika (RODA w Wwie) i turbo zostalo wyczyszczone, po czym wszystko wrocilo do normy.

Autko rownomiernie przyspiesza i nie przeladowuje.

Nie robilem logow, bo nie mam obecnie czasu, ale jestem b. zadowolony ze w koncu nie bede musial sie obawiac o odciecie doladowania podczas wyprzedzania etc.. :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.