Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi 20'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam zamiar na przyszły sezon zmienic felgi na 20". Zawieszenie mam -40mm, jakie musi byc ET i szerokość felgi zeby nic nie tarło, 225/35/20 to bedzie dobra opona czy lepiej 225/30/20 ?

Opublikowano

20' i -40 równa sie :facepalm: przy takim kole AIR

Opublikowano
  • Autor
20' i -40 równa sie :facepalm: przy takim kole AIR

Teraz na 19" jest idealnie, bedzie stala jak koza to sie wymieni zawieszenie.

Opublikowano

tak powinno wygladac przy 20 calach5062500708_7d11a59b5c.jpg

072618214_img1716.jpg

tak bedzie wygladało na tych -40 mm:wink:

Opublikowano

Wg mnie, to na pierwszym zdjęciu przesadzone jest z glebą, wolałbym coś pośrodku 1 a 2 zdjęciu.

A wiesz może ile jest opuszczony na 1 zdjęciu ?

Z tak poza tym to szacun za odwagę. 20'' to już chyba wyzwanie. :wink:

Opublikowano

1 foto to AIR:wink: mysle ze siedzi z -80-90 mm

dlatego mówie to 20 to AIR jedynie... u mnie po miescie jezdzi pasek B5 na 19:wink: jak ma jakas przeszkode to góra ... a tak to sie wozi jak na 1 foto

Opublikowano

Ta bordowa wygląda karykaturalnie ,fele maja pewnie male ET i smiesznie wystają..

Srebrna z tylu siedzi idealnie, z przodu jest jak dla mnie przeglebiona.

Opublikowano

dobra wracajac do opon 225/30:decayed:

takie miał Znany i LUBIANY kolega Glinek

Opublikowano
:whistling: przy takiej oponie to chyba porzadnie trzeba sie kierownicy trzymac
Opublikowano
  • Autor
:whistling: przy takiej oponie to chyba porzadnie trzeba sie kierownicy trzymac

Tak jak na 19",srebrna wyglada idealnie :-) Nadal nie mam odpowiedzi jakie et i szerokość felgi :(

Opublikowano

et 35 powinno byc najlepsze wtedy felge masz prawie na rowno z blotnikiem:wink:

Opublikowano

Ale przy 1 zdjeciu jest schowane, może dlateog że przy takiej glebie by nie skręcił kołem ? :grin:

1 zdjęcie mi sie nie podoba... felgi jakoś schowane , do tego gleba przesadzona. Dziwacznie to wygląda.

A 2 zdjecie opuścić trochę i byłoby dla mnie idealnie. Felgi ładnie na równo z błotnikiem

Opublikowano

Panowie nie ma nad czym dewagować, gleby nigdy za wiele i jeśli ktoś konkretnie robi auto sadza je ile się da, nieraz kosztem większego ET aby głębiej się koło chowało.

Cordiii szukaj felgi typowej pod dystans wtedy sobie dopasujesz ET, przy dobrym doborze 9,5" przód i 10,5" wejdzie...

P.S. W srebrnej B6 felga wcale się nie chowa ;P

btw:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.