Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra


MatUSh

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze białe kierunki boczne wrzuć:wink: kolorek jak mój LY7M:decayed:

Mam kierunki juz zakupione tylko muszę zamontować. Kolorek mój jest inny niż Twój LY7T ;)

nie widziałem, że jest taki kolor, ja mam 96' i mam M, a po lifcie jest już LY7W :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale goła d*pa nie fajnie wygląda :no:

co autor ma na myśli ?:grin:

Brak oznaczeń na klapie :jezyk: COOO musi być :bokser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale goła d*pa nie fajnie wygląda :no:

co autor ma na myśli ?:grin:

Brak oznaczeń na klapie :jezyk: COOO musi być :bokser:

OOOO jest na klapie !! ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem duże prawe lusterko :wink: O wiele lepiej autko wygląda i symetrycznie :) Polecam każdemu kto tego nie zrobil jeszcze :wink: Wiec jak wyglądało rezanie:

Zakupiłem duże prawe lustro od Angola przedliftowe.Z dwóch lusterek zrobilem jedno w 100% aby do tego dojsc musialem silniczek z malego europejskiego przełożyć do dużego lustra polutować kable i gotowe:decayed: oraz trójkąt trzymający cale lustro także przełożyć z malego lustra :kox: jedyną czesc jaką dokupiłem to wklad lusterka prawego niebieskie duże od Seata Toledo,Vento :) jest takie same i podgrzewane na dodatek :wink: koszt takiego wkladu - 25zł.

Pozdrawiam serdecznie wkrótce zmiana kiery :wink: na s4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmotywowałeś mnie do działania :D postanowienie noworoczne już mam :D biorę się za swoją :D ;p :decayed:

Na wiosnę będą w kolorze narazie na zime nie ma co malować :banan:

Pochwal sie jak zrobisz u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zrobisz :) nie odrazu Rzym zbudowano :) Kwestia funduszy i ogień:jerk: Jeszcze kilka modów czeka mnie i będzie baja :) m.in:

-kiera s4,

-skóra czarna,

-felgi 19" RS6,

- grill II lift

- lampy tył II lift

- elektryczne szyby przód

- licznik FIS

Oraz czeka mnie wymiana:

- tarcze

- rozrząd

Nie wiem czy folii z szyb nie zdejmę bo jakoś mi się odwidziało te czarne szyby tył :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo też poluje na ten licznik :) rozrząd mam zrobiony wielowahacz wymieniony na meyle hd :) a na lato chce zrobić jakiegoś gwinta :)

skóra fajna sprawa ale koniecznie podgrzewana :D w zimie do skory nie fanie się wsiada :wink:przynajmniej mi :D

powoli a do przodu :)

co do folii to nie jest ona fajna szczegolnie w nocy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wszelkich rozważaniach apropo jaki tłumik końcowy wybrać czy od 1.8T czy od S4 doszedłem do wniosku że nie ma sensu zmieniac tłumika. Postanowiłem zamontować samą końcówkę tłumika "imitacja s4" nie chciałem lornetek na pół samochodu więc wybrałem coś takiego sami oceńcie. Sory za brudasa :hura: ale nie ma co na mrozie myć auta ;)

http://img202.imageshack.us/img202/2759/20121222120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zakupiłeś końcówki? Daj linka jakiegoś.

x2 + instrukcja montażu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zakupiłeś końcówki? Daj linka jakiegoś.

x2 + instrukcja montażu :decayed:

np. coś takiego KOŃCÓWKA TŁUMIKA PODWÓJNA NIERDZEWKA POLEROWANA (2821893593) - motoAllegro

a instrukcja jest prosta jak drut :) ucinasz końcówkę orginalna pod wymiar tak aby " nowa" końcówa nie wystawała za bardzo :wink: i potem zakladasz skręcacsz wszystko bocznymi śrubami na rurę lub można końcówe zaspawać. Lecz mi bardzo dobrze się trzyma :) Mały koszt a oko cieszy :)

OT: Grill poszedł w czarny mat Imageshack - 20121226123.jpg :wink: Sory za jakość :hi: folia z szyb zdjęta ;) do tego auta jednak czarne szyby nie pasują ;) 5 min zdejmowania 1.5h czyszczenia szyb z kleju cholerstwo jak ta lala :thumbdown:

Także szykuję się do założenia elek. szyb na przód oraz zmiany boczków i zmianę dekortów w drewno :)

zdjęcia gratów Imageshack - 20121228124.jpg :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...