Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegub wewnętrzny


snajper007

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wymieniał sam przegub wewnętrzny? W hurtowniach nie występuje, lecz na allegro są takie. Moje pytanie jest takie, czy ktoś kupował te przeguby z allegro? Pasują do skrzyni GBQ? Może jestem zdany tylko na wymianę całej półosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem od forumowicza cala polos z demontazu z dwoma przegubami za polowe ceny przegubu wew na allegro, wymiana 45min i hula do dzis dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polos przenosila mi drgania przy przyspieszaniu, wyraznie zurzyty byl wlasnie przegub wew z prawej strony co mozesz latwo sprawdzic odkrecajac kolo czy wskoczyc na kanal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo tanio jak na całą półoś z przegubami. Może to chińczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze na tym forum bo własnie jestem po wymianie przegubów wewnetrznych w moim a4 z 2007r. długo szukałem i naprawde ciezko było cos znalesc bo w hurtowniach tego sie nie dostanie!!!!!!!!!!!! a w serwisie aso w olsztynie za regenerowany chcieli 860zł przy czym stary trzeba było im zostawic bo jak nie to wzieli by 1360zł za sztuke!! poczytałem troche ma forach i polecili mi firme z torunia ktora zajmuje sie regeneracja półosi,pojechalem tam no i zrobili!! regeneracja wyszła super przegub jest całkiem nowy i wyglada solidnie!!! tak ze polecam ty gosci bo wydaje mi sie ze sa konkretni!! za jedna półoś wyszło 460zł i mysle ze to nie dużo. a tu macie adres MOTOMAX - przeguby i półosie i MOTOMAX sp. z o.o.

ul. Grudziądzka 151, 87-100 Toruń

tel.: 56 6558008, 56 6238316, e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze na tym forum bo własnie jestem po wymianie przegubów wewnetrznych w moim a4 z 2007r. długo szukałem i naprawde ciezko było cos znalesc bo w hurtowniach tego sie nie dostanie!!!!!!!!!!!! a w serwisie aso w olsztynie za regenerowany chcieli 860zł przy czym stary trzeba było im zostawic bo jak nie to wzieli by 1360zł za sztuke!! poczytałem troche ma forach i polecili mi firme z torunia ktora zajmuje sie regeneracja półosi,pojechalem tam no i zrobili!! regeneracja wyszła super przegub jest całkiem nowy i wyglada solidnie!!! tak ze polecam ty gosci bo wydaje mi sie ze sa konkretni!! za jedna półoś wyszło 460zł i mysle ze to nie dużo. a tu macie adres MOTOMAX - przeguby i półosie i MOTOMAX sp. z o.o.

ul. Grudziądzka 151, 87-100 Toruń

tel.: 56 6558008, 56 6238316, e-mail: [email protected]

Witam

a mógłbyś napisać co ci się działo że wymieniałeś przeguby wewnetrzne bo mam problem z wibracjami i nie mogę zlokalizować gdzie a przerabiałem wyważanie zmianę kół wymianę lozysk + piasty sprawdzałem dwumas i zostają mi właśnie dokładnie sprawdzić przeguby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...