Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrob 008

Opublikowano
zrob 008

... i sprobuj skasowac te błędy...

Opublikowano
  • Autor

... i sprobuj skasowac te błędy...

na starej przepływce po "czyszczeniu" pojawiły się błędy, jak włożyłem nowy przepływomierz to 0 błędów...

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 04:06 ----------

LOGI po wymianie przepływomierza i wywaleniu Kata:

008 Hosting Zdjęć-VAGLOG - 008.png

011 Hosting Zdjęć-011.png

no w końcu powróciła moc, na 4 biegu jest już prędkość 180km/h więcej nie próbowałem bo nie miałem gdzie,

przed wymiana przepływki na 5 biegu jechał ledwo tylko 180km/h, dusiło go w niskich i wysokich obrotach,

problem rozwiązany...

Opublikowano

... i sprobuj skasowac te błędy...

na starej przepływce po "czyszczeniu" pojawiły się błędy, jak włożyłem nowy przepływomierz to 0 błędów...

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 04:06 ----------

LOGI po wymianie przepływomierza i wywaleniu Kata:

008 Hosting Zdjęć-VAGLOG - 008.png

011 Hosting Zdjęć-011.png

no wkońcu powróciła moc, na 4 biegu prędkość 180km/h więcej nie próbowałem bo nie miałem gdzie, problem rozwiązany... :D

moze moc jest ale logi oraz program wgrany w tym aucie pozostawia dużo do zyczenia ....

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem, nic w nim nikt w Polsce nie ruszał, takiego już kupiłem w Holandii...

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 15:48 ----------

Jeszcze mam jedno pytanie, może ktoś wie czemu w tych logach z grupy 011

out.php?i=426036_011.png

przy obrotach 1554rpm/min komputer żąda 1764mbar ciśnienia, a u mnie jest tylko 1285mbar ??

porównywałem innych logi to było lepiej... było tylko 100mbar różnicy, a u mnie prawie 500...

coś jeszcze może być nie tak?

pozdrawiam

Opublikowano

coś jeszcze może być nie tak?

przeczytaj moj poprzedni post

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Masz gotowca standardowo wgrywamego przez ABT

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj owtorzyłem obudowę plastikową komputera i zobaczyłem, że jakaś naklejka srebrna jest na nim naklejona jakby gwarancyjna z jakimś napisem nie po polsku i jeszcze było ABT-Sportsline.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.