Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzony przepływomierz ??


TomsonSzczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak muszę was prosić o opinie bo kompletnie nie wiem co kupić.Oryginalny Bosch o identycznych numerach mam za 417zł

Dodatkowo inny Bosch o innych numerach ale dedykowany do mojego auta i na zasadzie oddaje stary i biore nowy (regenerowany) mam za ok 300zł

czytałem wiele opini o Boschach i nie polecali gdyż Bosch sie popsuł nie robi tego co kiedys i przepływki róznie chodzą.Dlatego bardziej polecają Pierburga i tak jego mam (wkład) za ok 350zł

Czy ktos może podzielić sie jakimiś opiniami,pewnie wiele osób wymieniało przepływke i cos powie o Oryginałach bądz Pierburgach bo z innymi firmami nie chce ryzykowac

---------- Post dopisany 08-12-2012 at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 15:34 ----------

Witam ponownie.

Niestety problemy sa nadal.Kupiłem przepływomierz ale używany oryginalny z gwarancją 100% sprawności.Podłączyłem odpaliłem przy -11 obroty na 1000 (wiec dalej małe:( ) po ok 3 minutach zaczeły obroty falować chodzby ktos coś domykał i popuszłał takie spadki.Co do wkręcania sie na wyższe obroty to idzie pieknie,po rozgrzaniu jak gdyby obroty sie normują.Natomiast jak przegazuje autko na postoju to obroty wolno leca w dół nawet w pewnym momencie w granicach 3000tys na ułamek sekundy sie zatrzymują i lecą.Przepustnica czyszczona adoptowana za pomocą kluczyka ale sam juz nie mam pomysłu.Macie jakies pomysły?

Jedynie mysle nad czujnikiem temp.Zakupiłem zamiennika ale pracuje tak samo jak oryginał i nie wiem czy mam takiego pecha ze oba sa uszkodzone czy to będzie kasa wydana znowu w błoto:(

Macie jakiegoś zaufanego mechanika z okolic Tychów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...