Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy ruszaniu , wachania obrotow - PROBLEM ROZWIAZANY


hghormone

Rekomendowane odpowiedzi

Według mojej historii po vinie wydrukowanej w języku niemieckim auto w ciągu 180 tys miało 3 razy wymieniamy olej i dużo to skrzyni nie pomogło :( W Warszawie zajechałem skrzynie w ciągu 30 tys, jazda praktycznie tylko po mieście. W Niemczech natomiast latała tylko na trasach Studgard-Riedlingen

Jeżeli faktycznie nie miałeś tak długo wymienionego oleju w skrzyni to jego wymiana może pomoże i skrzynia odżyje. Ile auto ma już zrobionych kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 tys km i tylko dolewka oleju, to zdecydowanie za mało do prawidłowego funkcjonowania tej skrzyni. Nie ma się co dziwić że szarpie, tylko pytanie czy to wina zużytego oleju, czy skrzynia oberwała mechanicznie z powodu złej eksploatacji.

Auto pewnie kupione w Niemczech??? Niemcy wiedzą już od dawna o bolączkach tej skrzyni i wiedzą kiedy sie jej pozbyć aby uniknąć dużych kosztów. W Niemczech takich skrzyń praktycznie sie nie naprawia bo ich serwisy autoryzowane proponuja tylko wymianę na nową skrznię za jakies 5 tys euro.

Potwierdzony czyli po książce serwisowej czy byłeś z vinem w ASO i drukowałeś z bazy całą historię????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem z VINem i ks.serwisowa w ASO, biore to pod uwage ze niemcy wiedza o problemach z tymi skrzyniami, ale mysle ze od oleju trzeba zaczac, bo wywalic skrzynie i wywalic pare tysiecy to zawsze mozna.

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 20:17 ----------

Jestem dzisiaj po wymianie oleju.

Wszystkie problemy ustapily, nie wiem na jak dlugo, ale mam nadzieje ze problem nie wroci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...