Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM


kabas

Rekomendowane odpowiedzi

efekt w porównaniu do tego z początku jest naprawdę imponujący:good:teraz chyba pora na jakieś ładne duże koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości kupiłem taki mały zestaw: szampon ValetPRO Advanced Poseidon + cleaner ValetPRO Achilles Prep + wosk ValetPRO Banana Wax i też w takiej kolejności zastosowałem. A efekt jak widać :decayed: Mnóstwo czasu i pracy ale się opłacało:banan:

wszystko leciałeś ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt w porównaniu do tego z początku jest naprawdę imponujący:good:teraz chyba pora na jakieś ładne duże koło

Powoli przyjdzie czas na większe koło a na razie dobrze się jeździ na 17 :wink:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Z ciekawości kupiłem taki mały zestaw: szampon ValetPRO Advanced Poseidon + cleaner ValetPRO Achilles Prep + wosk ValetPRO Banana Wax i też w takiej kolejności zastosowałem. A efekt jak widać :decayed: Mnóstwo czasu i pracy ale się opłacało:banan:

wszystko leciałeś ręcznie?

Niestety leciałem ręcznie:facepalm: bo maszynką się cykałem aby nie narobić bałaganu na lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnio nie było nowych modów a nawet nie które czekają w kolejce :facepalm: Z prac jakie wykonałem przy audiczce to wymiana opony bo znajomy jechał i gdzieś przyłożył tak , że opona do wyrzucenia :( Jak to mówią dobry zwyczaj nie pożyczaj więc pierwszy i ostatni raz :kwasny: Dodatkowo padła rolka alternatora i trzeba było wymienić. No i niebawem kolejna wymiana oleju i filtrów.

Zastanawiam się na dokładką od CUPRY ale to już na wiosnę :decayed:


Dawno nie było żadnych wpisów a trochę się wydarzyło.

Po pierwsze wpadła siatka do bagażnika i na prawdę jest bardzo przydatna :decayed:

Po drugie pewnego pięknego piątkowego ranka jadą do pracy Pani nie zachowując odpowiedniego odstępu wjechała mi w tyłek :facepalm:

d0e82bf4b349a102m.jpg

4e70edd7d5f43642m.jpg

edf76f681df11a2fm.jpg

fec14005206d5ed5m.jpg

Najgorsze w tym wszystkim, że klapa się złamała i trzeba odstawić auto do mechaniora na wymianę i malowanie.Fura będzie uziemiona ale przy okazji są nowe pomysły na mody więc jakiś pozytyw może i jest :wink:

Dodatkowo wpadła paczuszka od kolegi TOM77 :banan:

6a3b1a85ef50a7acm.jpg


Dawno nic nie było wrzucane także przy wolnej okazji fotki po naprawie tylnej klapy, zderzaka tył z dokładką od B7 s-line pomalowaną szarym plastidipem oraz lotki CUPRY-R zamontowanej do przedniego zderzaka :decayed: Jeszcze na wymianę czeka dolna kratka grilla pomalowana już plasidipem.

42a8b75d4ee47a50gen.jpg
dc15438825cb2ab6gen.jpg
34197703587b34f8gen.jpg
Edytowane przez kabas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...