Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyciek ze spryskiwacza tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

jestem jeszcze świeżym posiadaczem A4 i próbuję doprowadzić kilka spraw do stanu poprawnego. Mam problem ze spryskiwaczem szyby tylnej - pompa działa, płyn jest, ale nie spryskuje tylnej szyby, co więcej pojawia się plama pod autem z tyłu. Odkryłem że płyn leci sobie w bagażniku z prawej strony jak otworzy się ten schowek na trójkąt ostrzegawczy, ale nie mam zielonego pojęcia którędy idzie tam wężyk, bo zwyczajnie go nie widać.

Jeśli ktoś z was rozbierał tył w avancie czy mógłby mi pomóć ? :-)

Opublikowano

z tego co się orientuje to właśnie tam po prawej stronie w bagażniku powinien być drugi zbiorniczek na płyn od tylnego sprysku i pewnie od niego idzie jakiś wężyk po słupku do spryskiwacza w klapie ale nie wiem tego na 100% bo ja też mam avanta ale takiego zbiorniczka z tyłu nie posiadam.

Opublikowano
  • Autor

W A6 wiem że jest, a u Nas nie wiem czy powinien czy nie.

W każdym razie jak otworzę tę klapkę i ktoś włącza sprysk tylnej szyby to widzę strumyk jak sobie płynie po podłodze, a nie ma się tak jak dostać zupełnie.

Opublikowano
Witam,

jestem jeszcze świeżym posiadaczem A4 i próbuję doprowadzić kilka spraw do stanu poprawnego. Mam problem ze spryskiwaczem szyby tylnej - pompa działa, płyn jest, ale nie spryskuje tylnej szyby, co więcej pojawia się plama pod autem z tyłu. Odkryłem że płyn leci sobie w bagażniku z prawej strony jak otworzy się ten schowek na trójkąt ostrzegawczy, ale nie mam zielonego pojęcia którędy idzie tam wężyk, bo zwyczajnie go nie widać.

Jeśli ktoś z was rozbierał tył w avancie czy mógłby mi pomóć ? :-)

Kolego dobrze szukasz u mnie właśnie jest tam ten przewód i jest on tam łączony więc całkiem możliwe że się rozczepił,musisz tam pogrzebać musi tam gdzieś być (już nie pamiętam dokładnie gdzie był ale napewno to ten schowek z trójkątem):wink:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

z tego co się orientuje to właśnie tam po prawej stronie w bagażniku powinien być drugi zbiorniczek na płyn od tylnego sprysku i pewnie od niego idzie jakiś wężyk po słupku do spryskiwacza w klapie ale nie wiem tego na 100% bo ja też mam avanta ale takiego zbiorniczka z tyłu nie posiadam.

Rozbierałem tapicerke,jak zmieniałem amory i nie widziałem żadnego zbiorniczka na tył,moim zdaniem jest tylko jeden pod maską.

Opublikowano
  • Autor

Ok, to już jakiś trop jest, dzięki :-) Pogmeram i może na coś trafię :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie w avancie mam zbiorniczek ale jest to przedlift byćmorze w poliftach nie ma dodatkowego zbiorniczka na tył.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.