Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie przednie głosniki do drzwi?????


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy musze wymienić głosniki w przednich drzwiach bo mi oryginalne juz trzeszcza. Jakiej firmy założyć? Zalezy mi na tym żeby grały w miare dobrze, bez charczenia itp... nie chce też pchać sie w duże koszty... Srednica głosnika tam jest 130mm??? np 160mm nie wejda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przede wszystkim powinieneś podać swoje oczekiwania (już nie wspomnę o brakującej informacji jaką jednostką będą one napędzane) oraz budżet jaki chcesz na ten cel przeznaczyć.

Na pewno jeśli już będziesz zmieniał głośniki to nie pchaj się w 13-stki tylko idź od razu w 16-stki :wink: W obu przypadkach trzeba troszkę porezać ale uwierz mi, warto :whistling:

Masz nawet bardzo ładny wątek na ten temat:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam radio JVC i tam jest wzmacniacz wbudowany 4x50 wat. Wiadomo, że nie zrobie od razu dyskoteki z samochodu tylko zależy mi żeby grało podobnie cos jak w oryginale tylko bez charczenia przy podkreceniu głosności i basu... W sumie mam w garażu 16stki które zostały mi z tylej półki bo tam wsadziłem blaupunkty trzydrożne i w miare fajnie mi graja... Teraz musze wymienic tylko w przednich drzwiach.. :) i chyba pobawie się troche z tym rezniem i te 16stki wsadze, jeśli tylko sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ich głębokość to 58mm (o ile dobrze pamiętam, w tym wątku który Ci podałem pisze) to wejdą :wink:

Ale poczytaj tamten wątek, wiele Ci wyjaśnią opisy modyfikacji które już zostały wykonane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wlasnnie przeczytałęm i neistety mam wieksze te głosniki i szyba bedzie mi zachaczac... no nic... pewnie zostane przy 13stkach... żeby grały jak oryginały to bedzie gitara.. tylko z jakiej firmy polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak grają seryjne glosniki w b5 ale jesli chodzi o jakosc dzwieku to z czystym sumieniem polecam firme Helix. mialem zestaw glosników tej firmy w poprzednim aucie i powiem jesli chodzi o jakosc dzwieku za tą cene to nie ma sobie rownych!! jak bym nie mial bose teraz to bez zastanowienia znowu byl kupił głosniki z tej firmy:D. ja mialem zamontowane 2 dwudrożne ze zwrotnicami z tylu i 2 wysoko tonowe z przodu i kazdy kto wsiadał do samochodu mówił ze za***ista jakosc dzwieku!!! wiec cos w tym musialo być. cena to cos okolo 350-400zł . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego wrzuciłem Hertza na przód 130mm i grają przyzwoicie wiadomo jak rozkręcę radio na maxa z mocno podkręconymi basami to zaczynają charczeć no ale te w tylnej półce 160mm oryginalne też zaczynają więc myślę że nie jest tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...