Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kąt pochylenia koła


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale mam pytanie. Wymieniłem wahacze górne z lewej i prawej strony, drążki końcówki drążków kierowniczych i pojechałem ustawić zbieżność. W trakcie ustawiania gość stwierdził że zbieżność ustawi ale mam zły kąt pochylenia koła gdyż mam inne wahacza niż były oryginalne tzn w moim przypadku za długie są. Czy jest to możliwe, skoro kupowałem pod markę i model auta ? Czy po prostu mam jechać gdzie indziej ją ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas kąta pochylenia koła sie nie ustawia jak mogą być za długie wahacze pierwsze słyszę.Może auto miało dzwona i zwrotnica jest krzywa i dlatego mu wyszło że nie ma kąta pochylenia koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja w b6 ustawiałem zbieżność miałem minimalnie poza normę kąt pochylenia koła, gość powiedział, że może być gdzieś luz, być źle amor ułożony itp dużo rzeczy na to wpływ.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale mam pytanie. Wymieniłem wahacze górne z lewej i prawej strony, drążki końcówki drążków kierowniczych i pojechałem ustawić zbieżność. W trakcie ustawiania gość stwierdził że zbieżność ustawi ale mam zły kąt pochylenia koła gdyż mam inne wahacza niż były oryginalne tzn w moim przypadku za długie są. Czy jest to możliwe, skoro kupowałem pod markę i model auta ? Czy po prostu mam jechać gdzie indziej ją ustawić.

juz ci mowie miałem to samo zmieniałem całe zawieszenie bylem na geometrii i tez cos bylo nie tak, i wachacz dolny tzw. banan jak go mocujesz sa dwie dziury na srube i jak wlozysz w nie ta co trzeba bedziesz mial taki dziwny kat nachylenia kol. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...