Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z xenonami Pomocy!


m3jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam b7 i mam z nia pewein problem moze ktoś mi pomoże lub zna kogos kto by mógł ogarnąć ten temat. Mianowicie: założyłem oryginalne xenony do a4 i przez rok nie było problemu nie liczać migającej kontrolki na desce o spalonej żarówce:/ gdzie defakto lamp swieciły super oż do teraz gdy jakis miesiac temu zaczeły migać łampy i gasnąc jedna za druga a czasami i obie naraz podczas jazdy(nic miłego)... i z obserwacji zauważyłem iż kiedy samochód stoi na właczonym silniku i swiatłach lampy nic nie gasną, nie mrugaja a kiedy tylko zaczne jechac za jakies 30 sek zaczyna sie dyskoteka i gdy włącze i załacze szybka swiatla swieca po czym za chwile miga razz prawe i gaśnie i lewe to samo..:/bardzo proszę o szybką pomoc jeśli mogę, pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możesz zrobic to zamień palniki stronami może to pomoże. Sprawdz dokładnie kostki w lampach. Dziwne że na postoju jest ok a jak ruszasz to mrugaja. Miałem taki przypadek ale to gościowi cały czas migały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wymień żarniki D1S na nowe ja miałem to samo po wymianie jak ręką dojoł w najgorszym przypadku to przetwornice miałem już założony wątek na ten temat powinieneś gdzieś w mich wątkach szukać tam opisałem co u mnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś coś podobnego z objawów do moich? bo u mnie chodziły ładnie cały rok i nagle zaczeło sie cos dziać:/ a żarniki ttlko roczne i to nowe założone wiec nie wiem czy to ta kwestia i kiedys to mi naraz dwa zgasly wiec mogła to być ich przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie żarniki są do wymiany. to są pierwsze objawy przed tym zanim przestaną świecić. codo kontrolki przepalonej żarówki to możesz dokupić waring canseller. ale osobiście proponuje przetwornice cyfrowe z canbus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień żarniki - maiłęm to samo. Co do trwałości żarników - tak to jest jak 99% oferowanych na Alledrogo to podróba... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś coś podobnego z objawów do moich? bo u mnie chodziły ładnie cały rok i nagle zaczeło sie cos dziać:/ a żarniki ttlko roczne i to nowe założone wiec nie wiem czy to ta kwestia i kiedys to mi naraz dwa zgasly wiec mogła to być ich przyczyna?

w moim przypadku to była gruba dyskoteka gasły świeciły jedno dwa na raz cuda wymieniłem żarniki i po temacie to pierwsze od czego trzeba zacząć no i styki a na trzecim miejscu bardziej kosztowna rzecz czyli przetwornice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...