Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mocowanie akumulatora A4 b5 tdi


jajcosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mógłby ktoś podesłać zdjęcia jak jest zamocowany akus w tdi, bo z etki widzę, ze jest jakieś ramie, ale jak to się przykręca? Musze cos wykombinowac bo moj jest luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mój też jest luzem ,zastosowałem swój własny patent ;D

Wziąłem kawałek deski i wcisnąłem miedzy blachę ,a baterie ;) w ten sposób bateria siedzi sztywno i się nie rusza :P powiedzmy ,że troszkę to estetycznie za bardzo nie wygląda ale jest efekt ;D xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy chodzi Ci o to ale tak to wygląda

4_8_D1803123_A.jpg

ja u siebie mam nr 4 na tym rogu z prawej strony samochodu (jak stoisz przed samochodem to lewy przedni róg aku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ostatnio kupiłem ten element nr 4 ale mam takie dużego akusa i nie mam pojecia do czego to przykrecic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ostatnio kupiłem ten element nr 4 ale mam takie dużego akusa i nie mam pojecia do czego to przykrecic :facepalm:

widocznie masz wiekszy niz zalecany. Tez sie tak zalatwilem raz, bo w moim silniku zalecany jest 72Ah, a zakupilem 85Ah wg. katalogu centry i kupa. Nie miescil sie, bo miejsca jest tylko na 72Ah. Pwned :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie masz wiekszy niz zalecany. Tez sie tak zalatwilem raz, bo w moim silniku zalecany jest 72Ah, a zakupilem 85Ah wg. katalogu centry i kupa. Nie miescil sie, bo miejsca jest tylko na 72Ah. Pwned :decayed:

Też sprawdzałem ale z oferty Varty,niby 82 ah do mojego audi (długi akus). Zastanawiam się zatem po co jest taka duża podstawa pod akumulator w samochodzie, skoro mówisz,że powinien być mały akus 75ah :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się zatem po co jest taka duża podstawa pod akumulator w samochodzie, skoro mówisz,że powinien być mały akus 75ah :co:

Podstawa jest jedna do wszystkich wersji danego modelu, nie zależnie od silnika i wyposażenia więc w niektórych zamontujesz mały aku w niektórych duży, na tą samą podstawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy chodzi Ci o to ale tak to wygląda

http://s7.postimage.org/rbbp09akn/4_8_D1803123_A.jpg

ja u siebie mam nr 4 na tym rogu z prawej strony samochodu (jak stoisz przed samochodem to lewy przedni róg aku)

ok wyczaiłem zamontowałem tak jak mówisz, stojąc na wprost auta w lewym przednim narożniku, mam długiego akusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka blaszka która trzyma z przodu aku na środku, chyba na 13klucz, ewentualnie 10, już nie pamiętam ale wiem że bez odpowiedniego klucza ja jej odkręcić nie mogę. Brak miejsca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo zwykłym kluczem się nie podejdzie, a próbowałem na wszelkie sposoby :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzewam kotleta. Aku mi lata w podszybiu i chce dokupić cześć nr 4 ze zdjęcia

Na alle.. jest kilka, ale opis że do b6, b7. Może ktoś podrzucić numer częśc i numer śrubyi? Ewentualnie czy będzie pasowała z a4 b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzewam kotleta. Aku mi lata w podszybiu i chce dokupić cześć nr 4 ze zdjęcia

Na alle.. jest kilka, ale opis że do b6, b7. Może ktoś podrzucić numer częśc i numer śrubyi? Ewentualnie czy będzie pasowała z a4 b6?

8E0803123 MOCOWANIE

N 90870602 ŚRUBA

ASO CAŁOŚĆ ( 38 zł )

MOCOWANIE%252520AKUMULATORA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...