kolego mój też jest luzem ,zastosowałem swój własny patent ;D
Wziąłem kawałek deski i wcisnąłem miedzy blachę ,a baterie w ten sposób bateria siedzi sztywno i się nie rusza powiedzmy ,że troszkę to estetycznie za bardzo nie wygląda ale jest efekt ;D xD
Witam wszystkich forumowiczów .
Mam na imię Piotrek . Jestem tu nowy , posiadam a4 b5 sedan 1.9 TDI 90km .
Mam nadzieję ,że dowiem się tutaj bardzo dużo ciekawych rzeczy o tym samochodziku pozdrawiam