Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem radio alpine


Ans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :hi:

Mam w swojej A4 B6 z 2004 roku fabryczne radio chorus, mam dosyć słuchania samego radia, a zostało mi całkiem dobre radyjko Alpine z mojej poprzedniej audi A3

Przeryłem pół forum, ale nie wiem co może nie banglać, a niektóre linki w FAQ po prostu nie działają

Mam adapter na tylnie głośniki z mojej A3 98r. Adapter phonocara jest napisane audi 07r.<

Kupiłem dziś separator antenowy, który podłączyłem

Podłączam wszystkie przewody jak powinienem, radio nie reaguje w ogóle, jakby było martwe, nawet próbowałem bez adaptera tylnich głośników i nic :thumbdown:

Alpine na pewno jest sprawne bo przecież wyciągnąłem go z mojego poprzedniego autka

Wiedziałem, że będzie jakiś problem :facepalm:

dzięki z góry za jakąkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w fabrycznej kostce b6 jest tylko jeden plus. Do działania radia alipne potrzebujesz dwa. I albo podlaczysz oba po jeden z kostki, albo drugi tzw. Plus po stacyjce pociagniesz do kostki. Znajdziesz go w skrzynce bezpieczników lub wiązce stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzięki wielkie kolego , zorientowałem sie o tym jak jeszcze raz spojrzałem na wszystko i chciałem pomierzyć miernikiem ,że nie ma nic koło pinu CAN :facepalm:

Śmiesznie ,że myślałem że już tak zrobiłem a jednak

Podepne sie do cienkiego czerwonego przewodu pod kierownicą

Dzięki wielkie za odzew

czyli ogólnie bo może komuś na przyszłość sie przyda:

W alpine trzeba podłączyć żółty przewód do czerwonego :decayed:

Pozdrawiam

---------- Post dopisany 28-11-2012 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 00:24 ----------

To znowu ja, mam zawirowanie z + po stacyjce :facepalm:

moge normalnie przewód pociągnąć z jednej nóżki bezpiecznika w skrzynce? pod który najlepiej czy nie ma różnicy? Troche sie zamotałem

Dysponuje tu tylko lutownicą poltorametrowym przewodem i krzyżakiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpinaj sie pod bezpiecznik chyba 15. Z przewodu i żarówki zrobisz prubówkę i sprawdzisz czy to jest to. Ewentualnie cienki czerwony w wiązce przy kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie. Zastanawiam sie też jak działa ta podstawka pod telefon, może wreszcie by sie do czegoś przydała, bo jest bezpiecznik, ale czy ładowanie telefonu załączało sie z zapłonem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...