Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kaseta - Adapter


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Posiadam radyjko oryginalne Audi Gamma i chodzi mi bardzo ładnie. Wyświetla informacje na komputerze pokładowym i z tyłu słychać śliczniutki BASS. Jednym słowem wszystko git. Dzisiaj wpadłem na pomysł, żeby można było słuchać ulubionej muzyki na GAMMIE. Co powiecie na coś takiego: kaseta-adapter + PDA(palmtop) + karta 1024MB (wolne ok 500MB, bo dużo zajmują mapy)? Miał już ktoś z tym styczność?? Ja osobiście przed chwilą zamówiłem sobie taką kasetę na Allegro. Postanowiłem nie zmieniać radyjka, bo ładnie pasuje do mojego sedana z 97r. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hack, slyszalem niezbyt dobre opinnie o tym. Chodzi o jakos dzwieku.

Podobno lepszym rozwiazaniem jest zainstalowanie jakiegos przenosnego odtwarzacza.

Jak sie nie myle i nei pomylilem for to taki lub podobny temat byl. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w fordzie uzywa takiego zestawu palm kaseta adapter ale jak sie patrze jak on to non stop montuje skada do kupy i te wiszace kable to jakos mi sie odechciewa tego wszystkiego. jakos dziweku tak jak Radek mowi tak jak z kasety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak jak pisalem lepszym rozwiazniem jest zrobienie wyjscia pod przenosny odtwarzac.

Tylko wtedy chyba juz musily calkiem zrezygnowac z opcji "KASETA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku jest taka sama jakby słuchać normalnych kaset

pod warunkiem, ze nie uzywa sie adapterow wlasnie z allegro... ja kupilem za bodajze 7 zl, dzialal 2 miesiace, potem zaczal przerywac az w koncu bylo slychac tylko jakies dziwne dzwieki. w sklepie ze sprzetem audio kupilem adapter za 30 zl ze zlota wtyczka i nic sie z nim nie dzieje. z tym, ze ja uzywalem sprzetu z mp3 playerem, ktory zawsze odpinalem i chowalem do schowka (az mi sie nie znudzilo i po prostu zostawialem go obok popielniczki). byc moze to czeste wyciaganie wtyczki z playera bylo przyczyna odmowy wspolpracy tamtego adaptera :)

mam gdzies schemat przerobki radia tak, aby playera podlaczac bezposrednio do niego. jak znajde to wrzuce.

[ Dodano: 25-11-2006, 19:19 ]

http://www.zibi.neostrada.pl/000_1120.jpg

http://www.zibi.neostrada.pl/schemat.jpg

przerobka autorstwa kolegi o nicku Cartman z AKP. w razie pytan, kontaktowac sie z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w fordzie uzywa takiego zestawu palm kaseta adapter ale jak sie patrze jak on to non stop montuje skada do kupy i te wiszace kable to jakos mi sie odechciewa tego wszystkiego. jakos dziweku tak jak Radek mowi tak jak z kasety :wink:

Kable to minus, ale sam zakupilem taki za 10 zeta z Allegro, dla testow.

Jak sie sprawdzi, to super (moge dac feedback na forum), jezli nie, to coz...

4 browary + 3 za przesylke pojda w las...

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...