Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak sprawdzic wiskoze??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chcialem sie dowiedziec jak sprawdzic wiskoze czy dziala ??oczywiscie chodzi mi o zdemontowana bo moja jest do wymiany i mam zamiar kupic uzywke i niechce pietnacie razy rozbierac auta..moje autko to a4 b5 1.9 tdi afn 1996r dziekuje za informacje:hi:

Opublikowano

Sorry ze zadam takie pytanie .

A czy nie lepiej kupić nowe ? i mieć spokój i gwarancje ?

Przecież nie jest aż takie drogie a używane to różnie może być:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Sorry ze zadam takie pytanie .

A czy nie lepiej kupić nowe ? i mieć spokój i gwarancje ?

Przecież nie jest aż takie drogie a używane to różnie może być:kwasny:

wiem ale pytalem sie w sklepie obok mnie i gosc mi mowi 220zl a uzywji widze od 50zl zwyz wiec sam wiesz

Opublikowano

najlepiej kupić uzywkę która jest na aucie jeszcze... wisko musi być ułożone po demontażu tak jak jest w pojezdzie...jam kupiłem swoje 1.5roku temu używką i chodzi do tej pory...

natomiast zamiennik SRL za 90zł wytrzymał mi półtora roku...

Opublikowano
  • Autor
najlepiej kupić uzywkę która jest na aucie jeszcze... wisko musi być ułożone po demontażu tak jak jest w pojezdzie...jam kupiłem swoje 1.5roku temu używką i chodzi do tej pory...

natomiast zamiennik SRL za 90zł wytrzymał mi półtora roku...

dzieki kolego najwyzej zaryzykuje :wink:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska???????

Opublikowano

u mnie w adp 1.6 wystarczyło trochę gimnastyki nic nie rozbierałem, ale zależy pewnie kto ma jakie łapy.

u siebie chciałem wymienic kiedys wisko ,kupiłem tą srl i chodziło cały czas nawet jak silnik był zimny, oddałem z powrotem i tak się skonczyło zamontowałem dalej swoje uszkodzone:),

ps. przy jakiej temp. powinno sie załączac wisko?

Opublikowano
najlepiej kupić uzywkę która jest na aucie jeszcze... wisko musi być ułożone po demontażu tak jak jest w pojezdzie...jam kupiłem swoje 1.5roku temu używką i chodzi do tej pory...

natomiast zamiennik SRL za 90zł wytrzymał mi półtora roku...

dzieki kolego najwyzej zaryzykuje :wink:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska???????

Tu masz ładny opis jak to zrobić ze starego forum........

Zaloguj się

Opublikowano
  • Autor
najlepiej kupić uzywkę która jest na aucie jeszcze... wisko musi być ułożone po demontażu tak jak jest w pojezdzie...jam kupiłem swoje 1.5roku temu używką i chodzi do tej pory...

natomiast zamiennik SRL za 90zł wytrzymał mi półtora roku...

dzieki kolego najwyzej zaryzykuje :wink:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska???????

Tu masz ładny opis jak to zrobić ze starego forum........

Zaloguj się

serdecznie dziekuje za pomoc :hi:

Opublikowano

a jak zalogować się na stare forum?

Opublikowano

na starym forum sie nie zalogujesz bo one nie istnieje:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
na starym forum sie nie zalogujesz bo one nie istnieje:facepalm:

ja jakos niemam z tym problemu:naughty:

Opublikowano
na starym forum sie nie zalogujesz bo one nie istnieje:facepalm:

Może dla Ciebie nie istnieje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.