Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubytek płynu chłodniczego


gregor82

Rekomendowane odpowiedzi

Audi 98rok, 1,9 Tdi. Witam, mam taki problem z ubytkiem płynu chłodniczego w zbiorniczku, a wiec tak zaczne opisywac to mniej wiecej by czegos nie przegapic. Zauwazyłem ze ubyło płynu w zbiorniczku, dolałem jakies około 2 setek, po tygodniu czasu zas brakuje płynu w zbiorniczku, tylko rzecz w tym, ze ubywa płynu do kreski minimum i tak pozostaje. Temperatura pokazuje tyle ile powinna nie grzeje sie, auto nie kopci, na bagnecie patrzyłem w oleju nic nie widac. Prosze o pomoc , lub opis jesli ktos miał cos takiego, lub domysla sie coz to takiego moze byc....... aaa dodam ze ostatnio dociagnałem opaske na jednym wezu od płunu, bo była dosc luzna. chyba wszystko odpisałem, jesli nie to postaram sie dopisac, gdy cos przyjdzie do głowy:wink: choc troche ciezko myslec w weekend po tygodniu pracy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy objaw moze zbiorniczek gdzies jest walniety?? bo jak ponizej kreski nie ubywa dalej to jakas magia:decayed:

mi ostatnio uciekal plyn z krucca przy glowicy...i to tylko jak auto ostyglo wiec audi ma w sobie czrna magie chyba:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień krućiec plastykowy na którym masz czujnik temperatury niebieski to problem zniknie oryginalny ponad 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień krućiec plastykowy na którym masz czujnik temperatury niebieski to problem zniknie oryginalny ponad 50 zł

65zl w aso 20min roboty:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz plyn zamiast wody to szukaj bialych plam- takie zostawia plyn do chlodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj wycieków z plastykowych kroćców, jak nie znajdziesz a masz bąbelki na ściankach zbiorniczka wyrównawczego jak gazowana oranżada to uszczelka pod głowicą do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...