Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ubytek płynu chłodniczego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi 98rok, 1,9 Tdi. Witam, mam taki problem z ubytkiem płynu chłodniczego w zbiorniczku, a wiec tak zaczne opisywac to mniej wiecej by czegos nie przegapic. Zauwazyłem ze ubyło płynu w zbiorniczku, dolałem jakies około 2 setek, po tygodniu czasu zas brakuje płynu w zbiorniczku, tylko rzecz w tym, ze ubywa płynu do kreski minimum i tak pozostaje. Temperatura pokazuje tyle ile powinna nie grzeje sie, auto nie kopci, na bagnecie patrzyłem w oleju nic nie widac. Prosze o pomoc , lub opis jesli ktos miał cos takiego, lub domysla sie coz to takiego moze byc....... aaa dodam ze ostatnio dociagnałem opaske na jednym wezu od płunu, bo była dosc luzna. chyba wszystko odpisałem, jesli nie to postaram sie dopisac, gdy cos przyjdzie do głowy:wink: choc troche ciezko myslec w weekend po tygodniu pracy....

Opublikowano

ciekawy objaw moze zbiorniczek gdzies jest walniety?? bo jak ponizej kreski nie ubywa dalej to jakas magia:decayed:

mi ostatnio uciekal plyn z krucca przy glowicy...i to tylko jak auto ostyglo wiec audi ma w sobie czrna magie chyba:polew:

Opublikowano
  • Autor

No wychodzi na to, ze ma jakas cazrna magie, skoro cos takiego sie dzieje, i nie tylko w jednym przypadku a wiecej......:facepalm:

Opublikowano

Wymień krućiec plastykowy na którym masz czujnik temperatury niebieski to problem zniknie oryginalny ponad 50 zł

Opublikowano
Wymień krućiec plastykowy na którym masz czujnik temperatury niebieski to problem zniknie oryginalny ponad 50 zł

65zl w aso 20min roboty:decayed:

Opublikowano

Jak masz plyn zamiast wody to szukaj bialych plam- takie zostawia plyn do chlodnicy.

Opublikowano

ja tez wymienilem krociec od czujnikow widac od gory jak sie poswieci lampa skrzynia byla mokra jak duzy wyciek to z prawej strony skrzynia powinna byc mokra ( od pasazera)

Opublikowano

szukaj wycieków z plastykowych kroćców, jak nie znajdziesz a masz bąbelki na ściankach zbiorniczka wyrównawczego jak gazowana oranżada to uszczelka pod głowicą do wymiany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.