Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to wina pompki od zamka centralnego????


bryndal90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy ostatnio z moim autem zaczeło się coś dziać, a dokładniej gdy zamykam drzwi powinny się zamykać wszystkie od razu a tak nie jest najpierw zamykają się drzwi kierowcy, gdy przekręce drugi raz kluczyk zamyka sie prawa strona, gdy przekręce 3 raz kluczyk zamyka się reszta, Gdy w samochodzie otwieram drzwi światło powinno się swiecić przez 15-20 sek a gaśnie od razu, dzisiaj zauważyłem również ze nie przestało mi działać domykanie okien z kluczyka po dłuzszym przytrzymaniu kluczyka w prawo, i nie mam kompletnie pomysłu czego może być to wina, podejrzewam tylko ze to moze wina centrali sterującej zamkiem ale nie wiem gdzie ona sie znajduje zeby zobaczyć czy coś tam się dzieje, z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompe od centralnego masz w bagazniku po prawej stronie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak sprawdzic to nie wiem co ci moge podpowiedziec... nie nie musisz calej tapicerki sciagac... :-) u mnie jest tam taki jakby maly uchwyt na rozne smieci... od wychodzi do gory i wtedy jakos sie tam dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że padła Ci elektronika w pompce. Podjedź gdzieś do komisu , albo złap kogoś z klubu w Radomiu i podmień pompkę - zobaczysz efekty i może znajdziesz rozwiązanie. Jak coś to pisz na PW. Mam jakies pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...