Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] kontrolka hamulca ręcznego


dud

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Mam problem z kontrolką hamulca ręcznego[kółeczko z literką P w środku (P) ]..otuż pali się non stop po odpaleniu silnika, ręczny działa normalnie. Oprócz tego pali mi sie kontrolka informująca o wymianie klocków, czy to może być jakoś ze sobą powiązane?. Czy może czujnik ręcznego padł albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocków jeszcze nie wymieniałem....mam zamiar to robić w tym tygodniu może, ale zaglądałem do koła i klocki wcale nie wyglądaja na zdarte, według mnie są jeszcze dobre, ale pewnie i tak wymienię dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn hamulcowy jest, ale chciałem wymieniać klocki i okazało się że stare klocki są ok ale mają pourywane przewody do czujników, znaczy sie urwana jest kostka łącząca klocki z przewodem, mam pytanie , czy w tylnych kołach także są czujniki????????

Bo z przodu już po podłączałem, ale kontrolka dalej wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu w a4 nie ma, pewno uszkodzone dalej coś jest, może zabrudzone ?

Często tak niestety jest jak się już pomajstruje przy tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy da sie jakoś wyłączyć tą kontrolkę od klocków. TO dość denerwujące gdy cały czas przy przekręcaniu kluczyka zapala sie kontrolka i 1 sygnał m dźwiękowy :kwasny:

I czy jest możliwe żeby padł czujnik od zbiornika płynu hamulcowego??

i jescze jedno pytanie, czy te czujniki działają na zasadzie przepływu prądu przez obwód tz, jeżeli obwód jest zamknięty to nic sie nie dzieje a jeżeli przerwany (np: zdarte klocki) to uruchamia kontrolke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...