Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mruganie podświetlenia całego wnętrza co jakiś czas.


kruper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie...

W momencie odpalenia auta mruga wszystko co jakiś czas, nie równomiernie oczywiście tj. podświetlenie zegarów, radia, konsoli klimy, światła wew, ogólnie rzecz biorąc wszystkiego w środku... nie wiem co może być przyczyną...

Dodatkowo auto przestało reagować na pilota, czyli nie działa centralka. Dodam jeszcze, że jakiś czas temu akumulator padł do takiego poziomu, że musiałem podładować aku za pomocą kabli od drugiego auta...

Czy występujące mruganie podświetlenia to jest zanik napięcia spowodowany słabym aku ? Czy centralka też może nie reagować na słabe aku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze to jutro, a może jeszcze jakieś inne sugestie ?

---------- Post dopisany 06-12-2012 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2012 at 21:41 ----------

sprawdzilem, klemy dokrecone, wszystko jest ok, problem wystepuje dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu, gdyż u mnie występuje podobna sytuacja. Całe wnętrze "mruga", nie działają zegary itd. Wszystko występuje po tym jak auto chwile postoi w temp. około 0 stopni (np. nocą). Po niedługim czasie jak autko się nagrzeje wszystko wraca do normy. :/ Nie mam pojęcia co może być przyczyną i również proszę o podpowiedź.

Jeśli chodzi o aku to napewno w 100 sprawny i klemy też dobrze podociągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

dodatkowo powiem ze, czesciowo nie dzialaja elektryczne szyby, lusterka skladane elektrycznie - dziala tylko z lewej strony, wszystko przed mrozami bylo ok, aku naladowany 2 dni temu na maxa, nic sie nie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...