Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

centralny zamek - odmawia posłuszeństwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie

Jak w temacie chłopaki/dziewczyny, nie działa mi centralny zamek z pilota.

Pierwsze objawy były takie, że raz załapywało a raz nie. Postanowiłem zmienić baterie w pilocie, tak też zrobiłem.

Wymieniłem, było wszystko ok, działało. Do pierwszych mrozów, które niedawno nastały. Teraz wogóle nie łapie...

Z kluczyka oczywiście wszystko jest ok, otwiera zamyka. Dodam jeszcze, że jakiś czas temu rozładował mi się aku, zmuszony byłem podładować go za pomocą kabli z drugiego auta ale nie ładowałem go poźniej prostownikiem... pali na dotyk.

Czy padł jakiś moduł centralki od tych mrozów ? Jakies rady ? sugestie ?

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 21:27 ----------

jak zwykle las rąk z odpowiedzią ? up

Opublikowano
Witam Serdecznie

Jak w temacie chłopaki/dziewczyny, nie działa mi centralny zamek z pilota.

Pierwsze objawy były takie, że raz załapywało a raz nie. Postanowiłem zmienić baterie w pilocie, tak też zrobiłem.

Wymieniłem, było wszystko ok, działało. Do pierwszych mrozów, które niedawno nastały. Teraz wogóle nie łapie...

Z kluczyka oczywiście wszystko jest ok, otwiera zamyka. Dodam jeszcze, że jakiś czas temu rozładował mi się aku, zmuszony byłem podładować go za pomocą kabli z drugiego auta ale nie ładowałem go poźniej prostownikiem... pali na dotyk.

Czy padł jakiś moduł centralki od tych mrozów ? Jakies rady ? sugestie ?

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 21:27 ----------

jak zwykle las rąk z odpowiedzią ? up

A nie kończy się przypadkiem pilot w kluczyku?Masz może drugi kluczyk?

Opublikowano
  • Autor

tak, mam jest to samo. Baterie oczywiscie nowe...

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, podepne sie pod temat. Od jakiegos czasu przez kilka dni pilot działa, otwiera i zamyka jednak czasem jak dzis na przyklad po pracy, nie załapał juz z pilota i musiałem otwierać z klucza. Nie mam drugiego kluczyka wiec nie mam jak sprawdzic.

Czym to moze byc spowodowane?

rozebralem kluczyk ale nie znalazlem tam zwyklej batki tylko sie rozebral (rozsunał na dwie strony) i nie chce tam grzebac bo jak mowilem nie mam drugiego w razie W.

Jeśli zalozyc ze batki w pilocie jest ok lub ja wymienie a problem nadal pozostanie to gdzie szukac rozwiazania ??

Podpinalem Vaga i nic ciekawego nie pokazal.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.