Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pytania nowego uzytkownika B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumiałośc

modów i adminów :)oraz reszy uzytkownikow

jakby dało rade linki podesłac albo nakierowac

dziekuje

mam B7 1.9 tdi 115 km

rok 2005 rejstracja 2006 skrzynia 5 bieg

jasna skóra i klimatronik

potrzebuje odp na kilka pytan

chciałbym zmienic kierownice na drewnianą bez multifukcji obecnie mam zwykła skóre

z jakich modeli pasuje i czy wieloklin jest wszedzie ten sam ??

egr

zaslepiłem ale po 30 min wyskoczył żołty komunikat o spalinach ....co z tym zrobic

bo nie jestem fanem egru :)

jak zrobić swiatła dzienne z długich B7 wersja bez xenon

oraz

przedni grill w zderzaku podaba bardzo mi sie z s4/s line

da rade zmienic ??z zwykłego

Opublikowano

czytamy forum ..wszystko jest u nas :wink:

Opublikowano

:szukaj: a znajdziesz dopowiedzi na twoje wszystkie pytania :wink:

ps. UWAGA forum uzaleznia :decayed:

Opublikowano

Tak na szybko egr trzeba wyłączyć programowo np u tunera, do długich jako dziennych potrzebujesz modułu opis jak go wpiąć na forum (w h7 nie bawiłbym się w dzienne tylko włączył vagiem trym skandynawski), z tego co pamiętam mogę się mylić gril s4 pasuje do zderzaka s line do zwykłego nie podejdzie ( z drugiej strony polak potrafi trochę kitu kątówka <hahaha> ).

Opublikowano
  • Autor

wiem że forum uzaleznia...:)

mam jeszcze lagune 2

Opublikowano
salceson108 jak Ci się nagrzewa samochód po zaślepieniu EGR-a?
Opublikowano
  • Autor

zaslepke wyjołem bo żółty błąd wyskakuje

wiec narazie nie wiem

Opublikowano
zaslepke wyjołem bo żółty błąd wyskakuje

wiec narazie nie wiem

Podjedź do aligatora w katowicach Dynosoft.pl i zapytaj się Wojtka ile weźmie za wyłączenie egra. Co do silnika i nagrzewania to dużej różnicy nie ma.

Opublikowano

jeśli chodzi o gril to musisz zmienić zderzak z s-line ale i zaślepki wtedy i to cię troche szarpnie bo kompletne chodzą ok 1600 zł

Opublikowano

JanWstydliwy - zainteresowałeś mnie tymi modułami :) używasz ich na codzień? jak się spisują? Czy nie skraca to żywotności żarówek? Jak z homologacją? Czy nikt się nie doczepi "w razie wu"? I czy można ustawić włączenie DRL po przełączeniu w tryb 'auto'? i czy wtedy włączą się światła mijania wg wskazań czujnika zmierzchu/deszczu?

Dzięki za odpowiedź :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki za podpowiedzi

Opublikowano

chciałbym zmienic kierownice na drewnianą bez multifukcji obecnie mam zwykła skóre

z jakich modeli pasuje i czy wieloklin jest wszedzie ten sam ??

Po 2001 roku Audi ma tylko duży wieloklin.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.