Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszcz'owskie....A4 B7 2,0 Tdi 140KM..fwd...avant...zenon...szyberek....itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :banan::siema:

Po B5 i B6 nadszedł czas na B7 :decayed: Auto kupione ze sprawdzonego źródła (tego samego co poprzednie b6). Posiada sprawdzony oryginalny przebieg (posiadam wszystkie wydruki z poszczególnych odwiedzin w serwisie z wpisanym przebiegiem) wraz z pełną książką serwisową, trzema kluczykami i kodem immo.

Sprawdzone zostało pod względem wypadkowości - i .... wszędzie oryginalny lakier :decayed:. Nie było żadnych przygód blacharskich itp.

Auto traktuję jako przejściowe ponieważ zostałem zaskoczony sprzedażą poprzedniego i nie byłem przygotowany na zakup czegoś lepszego :grin: .....zatem zostało brać B7 :wink: trafiło się bardzo zadbane i nie zjeżdżone :decayed: . Szkoda było nie wziąć :wink:

Autko jakoś wyposażone ekstra nie jest ale też i krzywdy nie ma:

- 2,0TDi BPW;

- 2-ga połowa 2006 czyli mod. 2007;

- ~195 000 km przelotu;

- ciemny granat;

- biXenonki;

- DRL;

- szyberek;

- podgrzewane fotele z el. lędźwiami;

- pakiet schowki;

- dpf;

- standardowe 16' fele; lato 18'

- dekory alu szczotkowane;

- pakiet światło;

- nagłośnienie Audi Concert;

- zawiecha 1BA (niestety :kwasny:);

- 2x el. szyby;

- Mc Donald z tyłu w podłokietniku;

- el. lusterka, podgrzewane.

i najważniejsze:

- 1oo% bezwypadek (żaden element nie był powtórnie malowany bądź wymieniany);

- w DE jeden właściciel od nowości, ja jestem drugim :decayed:;

- bardzo ładnie utrzymany.

W maju będzie na sprzedaż :decayed:

Mody:

- kiera trójramienna wielofunkcyjna;

- może ledy A6 c6.

Fotki (słabe, ale są) :decayed: :

949975674f0f5fadmed.jpg

9faa8c9a0603aac6med.jpg

6da44c7a964bffa4med.jpg

54d827b7284e6edcmed.jpg

60771e6df996203dmed.jpg

1a600fcedb47495bmed.jpg

67c71403d7d93ad2med.jpg

690556a0998a7cdamed.jpg

f31c9004b728578emed.jpg

ecf34f3e3c6501dcmed.jpg

Jak będzie ładna pogoda to coś dorzucę. Pozdro:banan:

Opublikowano

Czekamy na fotki :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Lista modów pewnie się powiększy np. o obniżenie... :wink4: Pamiętam jak mój był taki golas. :naughty: Bezawaryjności! :good:

Opublikowano
  • Autor

Z tą zawiechą to się powstrzymam, wiadomo fajniej wygląda, ale aż tak mi nie zależy :wink:

Zważywszy na przejściowość auta inwestować będę tylko w to co wypisałem w modach.

Opublikowano
Witam wszystkich :banan::siema:

Po B5 i B6 nadszedł czas na B7 :decayed: Auto kupione ze sprawdzonego źródła (tego samego co poprzednie b6). Posiada sprawdzony oryginalny przebieg (posiadam wszystkie wydruki z poszczególnych odwiedzin w serwisie z wpisanym przebiegiem) wraz z pełną książką serwisową, trzema kluczykami i kodem immo.

Sprawdzone zostało pod względem wypadkowości - i .... wszędzie oryginalny lakier :decayed:. Nie było żadnych przygód blacharskich itp.

Auto traktuję jako przejściowe ponieważ zostałem zaskoczony sprzedażą poprzedniego i nie byłem przygotowany na zakup czegoś lepszego :grin: .....zatem zostało brać B7 :wink: trafiło się bardzo zadbane i nie zjeżdżone :decayed: . Szkoda było nie wziąć :wink:

Autko jakoś wyposażone ekstra nie jest ale też i krzywdy nie ma:

- 2,0TDi BPW;

- 2-ga połowa 2006 czyli mod. 2007;

- ~195 000 km przelotu;

- ciemny granat;

- xenonki;

- DRL;

- szyberek;

- podgrzewane fotele z el. lędźwiami;

- pakiet schowki;

- dpf;

- standardowe 16' fele;

- dekory alu szczotkowane;

- pakiet światło;

- nagłośnienie Audi Concert;

- zawiecha 1BA (niestety :kwasny:);

- 2x el. szyby;

- el. lusterka.

i najważniejsze:

- 1oo% bezwypadek (żaden element nie był powtórnie malowany bądź wymieniany);

- w DE jeden właściciel od nowości, ja jestem drugim :decayed:;

- bardzo ładnie utrzymany.

Za ok. 6msc będzie na sprzedaż :decayed:

Mody:

- kiera trójramienna wielofunkcyjna;

- fele 18" ;

- może ledy A6 c6.

Fotki (słabe, ale są) :decayed: :

http://images34.fotosik.pl/514/949975674f0f5fadmed.jpg

http://images42.fotosik.pl/723/9faa8c9a0603aac6med.jpg

http://images37.fotosik.pl/1916/6da44c7a964bffa4med.jpg

http://images50.fotosik.pl/1808/54d827b7284e6edcmed.jpg

http://images34.fotosik.pl/514/60771e6df996203dmed.jpg

http://images41.fotosik.pl/1897/1a600fcedb47495bmed.jpg

http://images41.fotosik.pl/1897/67c71403d7d93ad2med.jpg

http://images40.fotosik.pl/1902/690556a0998a7cdamed.jpg

http://images38.fotosik.pl/1901/f31c9004b728578emed.jpg

http://images46.fotosik.pl/1910/ecf34f3e3c6501dcmed.jpg

Jak będzie ładna pogoda to coś dorzucę. Pozdro:banan:

Jak dasz 18" a jej nie obniżysz to będzie fajna koza :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hehe..... pewnie tak, ale się zobaczy jeszcze :decayed:

Opublikowano

kierownica do zmiany bo jest :sick3:

póki jeszcze dobrze chodzi motor to pomyśl nad usunięciem DPF a przy okazji wymiany rozrządu załóż pompę oleju z 1.9

Opublikowano

ośka ????? bleeeee...........

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
kierownica do zmiany bo jest :sick3:

póki jeszcze dobrze chodzi motor to pomyśl nad usunięciem DPF a przy okazji wymiany rozrządu załóż pompę oleju z 1.9

Kiera będzie do wymiany jak się ciepło zrobi :wink:

ośka ????? bleeeee...........

Już się czepiłeś :grin: ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.