Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aczwóreczka by Wolantt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mogłoby to ciekawie wyglądać, tylko czy nie za ciemno z przodu?? no ale ładnie by się komponowało z pozostałymi czarnymi dodatkami :wink:

Opublikowano

znaczek obowiązkowo w kolor ;) już teraz ten znaczek wygląda nieciekawie :wink:

Opublikowano
  • Autor
znaczek obowiązkowo w kolor ;) już teraz ten znaczek wygląda nieciekawie :wink:

chodzi Ci o :audi: żeby wrócić do chromu ??

Opublikowano
znaczek obowiązkowo w kolor ;) już teraz ten znaczek wygląda nieciekawie :wink:

chodzi Ci o :audi: żeby wrócić do chromu ??

jak najbardziej :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

najpierw wymaluje lampy a potem się zobaczy :wink:

Opublikowano
mogłoby to ciekawie wyglądać, tylko czy nie za ciemno z przodu??

Za ciemno? sam się nad czarnymi zastanawiam :grin:

Opublikowano

świetny wozik i fajnie siedzi :wink: no ja na swoim srebrzaku ide w tym kierunku co kolega wyzej podeslal jesl ichodzi o lampy. Zreszta juz byly takowe ale brat sprzedal :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
mogłoby to ciekawie wyglądać, tylko czy nie za ciemno z przodu??

Za ciemno? sam się nad czarnymi zastanawiam :grin:

no to czeka mnie trochę zabawy :kox:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

świetny wozik i fajnie siedzi :wink: no ja na swoim srebrzaku ide w tym kierunku co kolega wyzej podeslal jesl ichodzi o lampy. Zreszta juz byly takowe ale brat sprzedal :kwasny:

a myślisz o czarnym dachu ??

Opublikowano

A widziałeś dawniej linka do folii, który wrzucałem? Na dach jak znalazł :decayed: JD rulezzzz

Opublikowano

Wolantt myslalem ale wkoncu jak oddawalem auto do lakiernika zostawilem tak jak jest :wink: moze jakis plasti dip kiedys kto wie, poki co mam inne plany do zrealizowania typu gwint czy malowanie felg :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wolantt myslalem ale wkoncu jak oddawalem auto do lakiernika zostawilem tak jak jest :wink: moze jakis plasti dip kiedys kto wie, poki co mam inne plany do zrealizowania typu gwint czy malowanie felg :wink:

ja muszę malować bo mam po gradobiciu...:kwasny: a jak już będę malował to pójdzie na czarno :wink: plastidip czy folie zerwiesz w razie czego, także jest to dobra alternatywa, a co do gwintu to polecam :decayed: prze jedyna zabawka :naughty:

Opublikowano

no ja mialem rdze przy szybie.. :wink: No ale zrezygnowalem bo mowie a odwidzi mi sie, plany sie zmienia czy cos.. Nie chce miec na przyszlosc problemow ze sprzedaza auta 'bo dach' :wink: Pomysl nad folia- zawsze mozna zerwac :wink: Albo tak jak ja, tym plasti dipem ;d odwidzi Ci sie to zerwiesz :wink:

Na jakim gwincie smigasz ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Na jakim gwincie smigasz ?

bez rewelacji Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 94-01 TuningART (2845463951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale udało mi się wyrwać używkę praktycznie nie jeżdżoną, wyglądała jak nówka, za pół ceny, wydaję mi się, że koleś nie mogł dojść do ładu z ustawieniem tego, bo trochę się namęczyłem i teraz hula :decayed:

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 22:48 ----------

Nic się nie działo ostatnio, więc lampy poszły w czerń :wink:

0g6o.jpg

Opublikowano

Opcja na lato - czary okular :guma:

Fajnie wygląda

Opublikowano

Jak to się stało że wcześniej Twojego wątku nie trafiłem... :facepalm:

Patrząc na progres jakiego jesteśmy świadkami od początku jak ją masz to jest zayyebiście :kox:

Opublikowano
  • Autor

Powoli ale do przodu :D

Opublikowano

Każdy maluje lusterka pod kolor a Ty poszedłeś pod prąd... i ładnie go postarzyłeś.

Logo audi na grilu gubi się jak jest czarne, moim zdaniem ładniejsza seria.

Lampki :thumbup1: sam malowałeś? Rezaj halo bo go tu brakuje :decayed:

Opublikowano
Każdy maluje lusterka pod kolor a Ty poszedłeś pod prąd... i ładnie go postarzyłeś.

Logo audi na grilu gubi się jak jest czarne, moim zdaniem ładniejsza seria.

I o to chodzi żeby mieć inne :a4fan: niż wszyscy... Łukasz ma czarne lustra, ja mam srebrne :decayed:

A co do grilla, to na zdjęciach może się zlewa, ale na żywca wygląda fajnie :naughty:

Opublikowano

Ale czarne lustra ma każdy (nie modzony) przedlift więc jak się odróżniać to przynajmniej można by je okleić karbonem, a jak nie to przynajmniej czarny połysk. A grill wygląda niemal ja te zamienniki bez znaczka z alledrogo, lub jak by ktoś przed chwilą logo skroił :decayed:

Opublikowano

A4 bardzo ładna:) sam miałem taką ale bez modów:) Łukasz dalej ogarnij mechanikę i do przodu:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.