Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aczwóreczka by Wolantt


wolantt

Rekomendowane odpowiedzi

znaczek obowiązkowo w kolor ;) już teraz ten znaczek wygląda nieciekawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek obowiązkowo w kolor ;) już teraz ten znaczek wygląda nieciekawie :wink:

chodzi Ci o :audi: żeby wrócić do chromu ??

jak najbardziej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłoby to ciekawie wyglądać, tylko czy nie za ciemno z przodu??

Za ciemno? sam się nad czarnymi zastanawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny wozik i fajnie siedzi :wink: no ja na swoim srebrzaku ide w tym kierunku co kolega wyzej podeslal jesl ichodzi o lampy. Zreszta juz byly takowe ale brat sprzedal :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłoby to ciekawie wyglądać, tylko czy nie za ciemno z przodu??

Za ciemno? sam się nad czarnymi zastanawiam :grin:

no to czeka mnie trochę zabawy :kox:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

świetny wozik i fajnie siedzi :wink: no ja na swoim srebrzaku ide w tym kierunku co kolega wyzej podeslal jesl ichodzi o lampy. Zreszta juz byly takowe ale brat sprzedal :kwasny:

a myślisz o czarnym dachu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś dawniej linka do folii, który wrzucałem? Na dach jak znalazł :decayed: JD rulezzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolantt myslalem ale wkoncu jak oddawalem auto do lakiernika zostawilem tak jak jest :wink: moze jakis plasti dip kiedys kto wie, poki co mam inne plany do zrealizowania typu gwint czy malowanie felg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolantt myslalem ale wkoncu jak oddawalem auto do lakiernika zostawilem tak jak jest :wink: moze jakis plasti dip kiedys kto wie, poki co mam inne plany do zrealizowania typu gwint czy malowanie felg :wink:

ja muszę malować bo mam po gradobiciu...:kwasny: a jak już będę malował to pójdzie na czarno :wink: plastidip czy folie zerwiesz w razie czego, także jest to dobra alternatywa, a co do gwintu to polecam :decayed: prze jedyna zabawka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem rdze przy szybie.. :wink: No ale zrezygnowalem bo mowie a odwidzi mi sie, plany sie zmienia czy cos.. Nie chce miec na przyszlosc problemow ze sprzedaza auta 'bo dach' :wink: Pomysl nad folia- zawsze mozna zerwac :wink: Albo tak jak ja, tym plasti dipem ;d odwidzi Ci sie to zerwiesz :wink:

Na jakim gwincie smigasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim gwincie smigasz ?

bez rewelacji Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 94-01 TuningART (2845463951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale udało mi się wyrwać używkę praktycznie nie jeżdżoną, wyglądała jak nówka, za pół ceny, wydaję mi się, że koleś nie mogł dojść do ładu z ustawieniem tego, bo trochę się namęczyłem i teraz hula :decayed:

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 22:48 ----------

Nic się nie działo ostatnio, więc lampy poszły w czerń :wink:

0g6o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja na lato - czary okular :guma:

Fajnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało że wcześniej Twojego wątku nie trafiłem... :facepalm:

Patrząc na progres jakiego jesteśmy świadkami od początku jak ją masz to jest zayyebiście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy maluje lusterka pod kolor a Ty poszedłeś pod prąd... i ładnie go postarzyłeś.

Logo audi na grilu gubi się jak jest czarne, moim zdaniem ładniejsza seria.

Lampki :thumbup1: sam malowałeś? Rezaj halo bo go tu brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy maluje lusterka pod kolor a Ty poszedłeś pod prąd... i ładnie go postarzyłeś.

Logo audi na grilu gubi się jak jest czarne, moim zdaniem ładniejsza seria.

I o to chodzi żeby mieć inne :a4fan: niż wszyscy... Łukasz ma czarne lustra, ja mam srebrne :decayed:

A co do grilla, to na zdjęciach może się zlewa, ale na żywca wygląda fajnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czarne lustra ma każdy (nie modzony) przedlift więc jak się odróżniać to przynajmniej można by je okleić karbonem, a jak nie to przynajmniej czarny połysk. A grill wygląda niemal ja te zamienniki bez znaczka z alledrogo, lub jak by ktoś przed chwilą logo skroił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 bardzo ładna:) sam miałem taką ale bez modów:) Łukasz dalej ogarnij mechanikę i do przodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...