Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak nawiewu na szybę przednia. Strzałka na panelu


Vercetti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam taki problem. Gdy na panelu wciskam strzałkę do góry nie wieje mi nawiew na szybe tylko zmienia sie, z auto na manual i odwrotnie. strzałka sie nie zapala. wszystko inne działa. czy da sie to Naprawic?

Podłączałem panel do innego Audi i to samo jest. Podłączając inny panel do mojego auto wszystko działa. Wiec winna na pewno jest w samym moim panelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i nie mogę założyć nowego tematu ale mam problem podobny bo w mojej A4 B5 na szybę dmucha połowa kratek ta od strony pasażera a reszta nie. A poza tym brak u mnie ogrzewania. I nie wiem co to może być na VAG-u wyskoczyły mi takie błędy:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

W związku z tym takie moje pytanie co może być przyczyną braku ogrzewania i nierównej pracy nawiewów. Czy wina leży w samej nagrzewnicy że jest zatkana czy coś innego?

Aha i jeszcze jedno pytanie czy to normalne że w audicach cały czas świeci Wam śnieżek ten od klimy i nie da rady się go wyłączyć? Dodam jeszcze że sam gaśnie jak temperatura spadnie tak w okolice 0 stopni. Z wszelkie odpowiedzi dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i nie mogę założyć nowego tematu ale mam problem podobny bo w mojej A4 B5 na szybę dmucha połowa kratek ta od strony pasażera a reszta nie. A poza tym brak u mnie ogrzewania. I nie wiem co to może być na VAG-u wyskoczyły mi takie błędy:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

W związku z tym takie moje pytanie co może być przyczyną braku ogrzewania i nierównej pracy nawiewów. Czy wina leży w samej nagrzewnicy że jest zatkana czy coś innego?

Aha i jeszcze jedno pytanie czy to normalne że w audicach cały czas świeci Wam śnieżek ten od klimy i nie da rady się go wyłączyć? Dodam jeszcze że sam gaśnie jak temperatura spadnie tak w okolice 0 stopni. Z wszelkie odpowiedzi dziękuję.

a przycisk śnieżynki nie jest zablokowany ? aha z tego co wkleiłeś wynika też, że auto łapie Ci tryb awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i nie mogę założyć nowego tematu

A przywitales sie w odpowiednim dziale???

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...