Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Niebieska Lala


KacperWKK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i nie tylko, pragnę wam zaprezentować wóz w którym się zakochałem, może nie tak na serio ale czas pokaże czy z wzajemnością :) Dlaczego z wzajemnością?, każdy z was kto pieści swe auto wie że rzecz martwa nie oznacza bez duszna, moje wszystkie autka miały duszę i dzięki temu mnie było łatwiej je poznawać i zgłębiać ich problemy :). No ale powracając do tematu po udanej przygodzie z Audi A4B5 1.9TDI w wersji Avant 66kw, postanowiliśmy z żoną przeznaczyć moją odprawę(zostałem po 13 latach pozbawiony pracy w skutek likwidacji stanowiska, jednakże nie wszystko n autko poszło z odprawy trzeba było się zadłużyć.) na inwestycję w nowy wóz. Plany były różne ale raczej celowałem w Skodę Octavie 2 w kombi z Automatem. Znajomy zadał pytanie, jak po tylu latach z Audi będziesz jeździł ze Sroką na kierze!! . Olśniło mnie ,parę telefonów i już jechałem do Niemiec po Kolejne moje Audi. No cóż starałem się nie jarać nie nastawiać ale jak się widzi to utrzymanie te dywaniki ten wygląd autka to człowiek głupieje, tak więc oszalałem i na lawecie przytargaliśmy wóz do Polski. Po raz kolejny gehenna w Urzędach i po wydaniu sporych sum na Wymianę Olejów i Rozrządu pozostało mi tylko szukanie zimowych opon :)

Autko jest w wersji AVF 1.9 TDI 130km środek S-line (Skóra)wygląd standard plus niskie zawieszenie ale ponoć w B6 tak jest, ja się na tym za bardzo nie znam :) No i oczywiście Automat i bi-ksenony , nie ma tylko kiery z multifunkcją i sterowania tempomatem

audi4.jpg

<br /><br />

audia42.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kod lakieru ? :decayed: fajna jest, daj zdjęcia wnętrz, zobaczymy czy s-line jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod lakieru LŻ5C

Sorki za fotki z garażu ale iphone to wciąż telefon :)

audia4_007.jpg

<br /><br />

audia4_002.jpg

<br /><br />

audia4_005.jpg

<br /><br />

Na Mrozie nie ma kiedy posprzątać środka no i czekam na fundusze by kupić porządne dywaniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytamy sobie w myślach :) ,szkoda że nie ma kaski bo bym z chęcią zainwestował w RNS-E , więc jak z tym lakierem mamy ten sam kolorek?? Uwielbiam niebieski :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie będę płakał, jak nie S-line , w niemieckich papierach było S-line wnętrze ale srogie oko Forum wypatrzy wszystko :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...