Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym sertdecznie powitać wszystkich kolegów i koleżanki klubu Audi A4 :notworthy:

Jestem Wojtek lub jak kto woli Kiero obecnie przebywam w GB.Przygoda z motoryzacją zaczeła sie dawno temu

i troche narozrabiałem przez ten czas.Kilka Audiczek przewineło sie od 90 2.0v5- przyjemna nastepnie 80-tki TDI-miłe dla portwela , oraz A6 2,6v6 to trochę wiecej niż samochód(świat robi sie kolorowy- lubie ją)

Obecnie posiadam A4 B5 1.9TDI AHU.Przypadkowo znalazłem tę stronę nie wiedziałem , że powstały już powstały kluby

dla danego modelu Audi - to super.Jeszcze raz chciałem wszystkich gorąco powitać i życze wszystkim dużo zabawy i przyjemności z urzytkowania tej marki.

Pozdrowienia :good:

[mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Witam serdecznie! :bry:

Jestem z Warszawy i trafiłam tu, chyba jak i wszyscy, przez Audi A4. U mnie jest to dopiero początek drogi bo na razie usilnie szukam :patrzy:

...cicho liczę na pomoc.. :embarrassed: